2726
عنوان

خدا رو چجوری صدا میزنید که پازل زندگیتون اینقدر جوره

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 28 پست
نه والا اینجور کسی وجود نداره که زندگیش همیشه رو قلتک باشه من که در هر حال خدارو صدا میکنم جوابمم م ...

میشه بگی چجوری صدا میزنی

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه آدما تو زندگیشون یه برهه سختی دارن، یکی تو بچگی،  یکی نوجوانی و جوانی، یا پیری

اگه میبینی یکی همه چیش رو غلطکه، یا سختی هاشو گذرونده،  یا سختی ها در انتظارشه، هیچ وقت مقایسه نکنید. گاهی هم بعضیا انقد سختی دارن که خدا تو دنیای دیگه براشون جبران میکنه

2728
چجوری عبد خدا باشم

انجام واجبات،ترک محرمات.درست کردن عقاید و اصول دین.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ما ی استاد اخلاق داشتیم میگفت صدا زدن خدا دو جوره یا مثل صحابه حضرت موسی یا حضرت یحیی 

ی روزی زمان حضرت موسی خشکسالی میشه تمام ملت دعا میکردن بارون نمیومد خدا به حضرت موسی میگه برو بگو فلان شخص دعا کنه تا من قبول کنم حضرت موسی میره سراغش میگه دعا کن اونم شروع میکنه طلبکارانه با خدا حرف زدن(خدایا دیگه ابرات به حرفت گوش نمیدن؟بلد نیستی بارون بباری؟و...)و بارون میاد 

حضرت یحیی برعکس همیشه گریه میکرده یعنی مدل دعا کردنش این بوده

پس آدما دو مدل دارن باید مدل خودتو پیدا کنی

استارتر خوشبحالت که هم دختر داری و هم پسر خدا به همه از هردونوع گلش بده ایشالا توچجوری خواستی که ب ...

ان شالله که خدا بهت بده هرچی میخی.ناخواسته داد😐

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    

خدا رو همیشه ب زبون خودم صدا میزنم

با انسانیت با دیگران برخورد میکنم

گاهی کمک میکنم ب بعضیا

و نذرمو اینجوری ادا میکنم

خدا هم هوامو داره همیشه... ❤️

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊

من از یه خونواده بهتون بگم دقیقا همینی که میگه زندگیشون رو رواله کاااااامل. سه تا دختر داره هر سه تا تو بهترین سن با ادمای خیلی خوبی ازدواجی کردن همشونم خونه و ماشین و بچه. وضع مالی همشون خوب هر سال هم یه اتفاق خوب تو زندگیشون می افته و کلا همش تو شادی و خوشی هستن! خب من هر چقدر جلو خودمو بگیرم که حسادت نکنم نمیشه یعنی واقعا هم جای حسادت داره! 

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
ان شالله که خدا بهت بده هرچی میخی.ناخواسته داد😐

عزیزم اول از همه ممنون که اومدی اون تاپیکِ هدیه روز پدر، 🙏

از اونجایی که دیدم مشتاق به مطالعه ی اینطور مطالب هستی حیفم اومد این تاپیک رو بهت معرفی نکنم 👇

در ضمن در مورد گلدخترت همیشه بگو خداخواسته و خداداد بود (نه ناخواسته) 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3527078/این-یک-تاپیکِ-دائمي-هست

عزیزم اول از همه ممنون که اومدی اون تاپیکِ هدیه روز پدر، 🙏 از اونجایی که دیدم مشتاق به مطالعه ی ای ...

مرررسی دوستم .

اره دخترم که شده نفس همگی مون