2726

من انقدر تنها موندم که حرف زدن معمولی هم یادم رفته!! عصبی شدم! 

پشیمونم از ازدواجم!

کار شوهرم رو کشتیه...

دوماه سه ماه نیست، وقتی هم میاد فوقش دو سه هفته پیشمون میمونه....

اونم همیشه دعوا سر دیگران، و قهر و سکوت....

خانوادم که همممیشه تنهامون گذاشتن، تو شرایط سخت، الانم همینطوز، نه سر میزنن، نه چیزی....

همش من و دختر پنج سالم تنهایبم

بعضی وقتا به طلاق فکر میکنم

یا میگم کاش یکی بود بهم محبت میکرد، باهام حرف میزد، درکم میکرد، کنارم بود، فرقی نمیکنه مرد یا زن، فقط کاش یکی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای چقد خوب ک شوهرت نیس من دلم مخاد فرار کنم برم از دستش

دقيقا

من از خدامه شوهرم چند روز نباشه😅

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

خیلی سخته خودتو سرگرم کن برو باشگاه ی کلاس هنری با بچت بازی کن.من شوهرم کنارمه ولی از وقتی میاد خونه تلویزیون تماشا میکنه تا بخوابه قبلا اذیت میشدم الان عادت کردم با بچه ها بازی میکنم سرگرم گوشیم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

الان شرایطت خیلی سخته ودرکش برا خیلی از ماها مشکل 

اما اینو میدونیم که از چاله به چاه افتادنم خوب نیست 

دوستیهای این زمونه دقیقا همینه 

با همسرت رک وپوست کنده حرف بزن و مشکلتو بگو 

اون مسئول وضعیت تو و بچه کوچیکتونه 

هرکسی رو وارد حریم خصوصیت نکن 

خدا خودش کمکت کنه سعی کن اول از همه هم آرامشتو حفظ کنی

همه حرفات رو درک میکنم 

درسته ، این سبک از زندگی ممکنه برای بعضی ها راحت نباشه 

اما به داشته هات هم فکر کن 

خدا رو شکر دخترت کنارت هستش 

میتونی برنامه ریزی کنی باهاش ، که کلی به هر دو خوش بگذره 

کلی بازی .... کلی کارهای قشنگ مادر و دختری

برنامه بذار روزها با هم بیرون برید ، قدم بزنید ، پارک برید 

اگر شد باشگاه برید و کلی کار دیگه 

سعی کن یه کار هنری رو دنبال کنی ، مثل خیاطی ، نقاشی ، یه کار هنری 

باعث میشه با افراد دیگه در ارتباط باشی و حس تنهایی ازت دور بشه و وارد روابط اجتماعی بشی 

وقتی شرایط روحی ات بهتر باشه و حس رضایت از خودت رو داشته باشی ، وقت برگشت شوهرت هم انرژی بهتری رو داری و میتونی با هم بودن رو بهتر مدیریت کنی

پیشنهاد میکنم که نماز بخون ، اگر شد روزی چند تا صلوات بفرست و .... ارتباط با خدا و دوستی و عشق بازی با خدا خیلی حس قشنگی میشه واست ..... و دیدگاهت رو به زندگی عوض میکنه و چراغ های نور و خوشبختی واست درخشان تر میشه 

امیدوارم به اوج آرامش و حس خوشبختی برسی

الان شرایطت خیلی سخته ودرکش برا خیلی از ماها مشکل  اما اینو میدونیم که از چاله به چاه افتاد ...

موافقم تنها بودن بهتر است از ادم های اشتباه مواظب باش بخاطر فرار ازتنهایی افرادی رو که کامل نمیشناسین به حریم زندگی راه ندین خانمهایی هم‌پیدا میشن که نیت خیر ندارن انشاله خداوند بهترین همدمتون باشه وبعد هم همسرتون بیشتر واسه شما وقت بزاره باهاش حرف بزنید ومشکلات رو بیان کتید

2706