2726
عنوان

عمه شوهررررم بهم جلو همه توهين كرد😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1965 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد خواستم برم عمه احمقي گفت برو بهتر اصلا ازدواجا اشتباه بود پسر خوشگلمونو گول زدي هزارتا خوشگل تر از تو هست براش😭😭😭😭ميدونم واقعا خوشگله ولي خب خودش با هزار زور باهام ازدواج كرد من اصلا نميخواستمش😭😭😭😭😭😭

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2728
😭😭😭😭بعد ديدم اون وسط شام زنگ خونه خورد اومد تو من شوكه شدم روحمم خبر خداشت مامانش گفت اميد مگه ك ...

خیلی بد گفتی گلم .یزره کنترل کن انقدر بد جدا نشین.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
بعد خواستم برم عمه احمقي گفت برو بهتر اصلا ازدواجا اشتباه بود پسر خوشگلمونو گول زدي هزارتا خوشگل تر ...

خوب مشکلتون چیه مگه؟؟؟

باشوهرت 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
خوب بگو زنداییم دیگه عمه شوهرم چیه

چون عمه اون بود بهم توهين كرد ديگه😭😭😭😭

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2706