2726

واي بچه ها منو شوهرم فاميليم امروز مهموني بوديم خونه عمه شوهرم (منو شوهرم قهريم داريم جدا ميشيم الانم جدا زندگي ميكنيم)بعد من چون شوهر عمه شوهرم داييمه رفتم مادرشوهرمم پيام داد اميد كار داره نمياد تو بيا و اين حرفا 

من با مادرشوهرم خوبم ديدم پيام داده زشته واسه همين رفتم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😭😭😭😭بعد ديدم اون وسط شام زنگ خونه خورد اومد تو من شوكه شدم روحمم خبر خداشت مامانش گفت اميد مگه كار نداشتي اونم گفت زود كارم تموم شد 

داييم گفت الهي شكر أشتي كردين پس بعد من همينجوري شك بودم گفتم نههههه أشتي چي من اگه روحم خبر داشت اين مياد عمرا نميومدم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

چه تو هم قاطی هستین در حقیقت زندایی این خانم میشه عمه شوهرش

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
😭😭😭😭بعد ديدم اون وسط شام زنگ خونه خورد اومد تو من شوكه شدم روحمم خبر خداشت مامانش گفت اميد مگه ك ...

حالا جواب نمیدادی چیزیت نمیشد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2706