2726
عنوان

قیمت لوازم تحریرا رو دیدین ؟

209 بازدید | 20 پست

خانومایی که فرزند محصل دارن  قیمت لوازم تحریرو دیدین ؟ یا فقط اینجا انقد گرونه  حالا من که یه دونه دارم ولی اونایی که چند تا دارن چیکار میکنن؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برید بازار پول اگه دارید عمده بخرید 

خواهر من واسه بچه هاش بسته ای میخره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من ماژیک تخته ای خریدم دونه ای پنج تمن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من که مجردم، ولی با مامانِ بچه‌های دیگه جمع شین، عمده ۱۲ تا بخرین، ولی طرحای مختلف باشه بچه ها گناه دارن💕

خیلی واستون کمتر در میاد، امسال نشد ولی از سال بعد بکنین

یااا شما عمده بخرین با سود کمتر به بقیه بفروشین مشتری شما شن😁

من کاغذ آچار امسال و پارسال رو باهم مقایسه کردم کلی فرق داشتن پارسالیه ضخیم و سفید  ولی امسالیه ...

آره  اصلا پارسال کمم بود نکه نباشه هست اما ‌ارزش رو خرج یه چیز دیگه کردن در عوض کاغذو گرون 

2706