2733
2734
عنوان

واقعا حالم از دخترم از زندگیم بهم میخوره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1603 بازدید | 53 پست

از اول اشتباه شما بوده که بد عادتش کردید..24 ساعته کنارش بودید الان هم عادت کرده از شما جدا نمیشه

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بايد تربيتش كني

يكم سخت بگيرو به لحبازيش بها نده

ب هيچ عنوانم كتكش نزن چون عصبي ميشه

نشون بده لجبازي فايده نداره

بزن كانال مورد علاقت ساعت بزار بره كارتونش بگو مثلا فقط از ساعت فلان تا فلان ميتوني ببيني

بره همه كاراش بونامه ريزي بزار

2728

عزیزم اگر میتونی فعلا پرستار بگیر توی خونه

بگذار وقتی هستی با اون بازی کنه و سرگرم بشه 

اینجوری بدون اینکه اضطراب جدایی بگیره وابستگیش بهت کم میشه و میفهمه با بقیه هم میتونه خوش بگذرونه

اینجوری راحت تر مهدکودک هم قبول میکنه

كاري كن مهد بهش خوش بگذره ي هفته برو باهاش مهد من مادرم ميرفت و برادر كوچيكمو ميبرد خيي لج بازي ميكرد پشت پنجره نشست جوري ك برادرم ببينه خلاصه رفت🤦🏻‍♀️ي هفته رفت عادت كرد ديگه مامان نرفت

هيچ بچه اي از بازي با بچه هاي ديگه بدش نمياد.بگو ي عالمه دوست پيدا ميكني فلانه بهمانه ولي ي هفتشو برو باهاش اين طوري☺️

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2738

عزیزممم کاملا بهت حق میدم منم تقریبا شرایط تورو دارم پسرم دیوونم کرده..ولی بچه من مهد میره و اون تایم که اون مهده من میرم مدرسه باور میکنی اون تایمی که ندرسه هستم یه نفس راحت میکشم...بخدا از،بس لحباز،و یکدنده و بد اخلاقه..منم مثل تو در خدمتشم همه جوره..مهمونی که میریم رسما دیوونم میکنه که فقط هودمو از دستش کتک میزنم...کاملا درکت میکنم.ـ

.(عاشق بچه 92)

خودت رو براش محدود کن 

مجبورش کن چند ساعتی رو منزل کس دیگه ای باشه 

مثلا بگو من باید برم فلان جا فلان ساعت پیشتم 

و واقعا به قولت عمل کن

بزار اعتماد کنه بهت 

حس میکنم ترس از این داره که تنهاش بزاری

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

خودت اينجوري بارش اوردي عزيزم اصلا تو مهدم پيشش نمون 

خانع بازي بزارش 

مهد ببر بزارش دو ساعت اول نهايت دو روز اول گريه ميكنه بعد سرگرم بازي با بچه ها ميشه يادش ميره

سال ديگه كه ميره مدرسه ميدوني چقدر درسره؟ ميتوني همش يه لنگه پا تو مدرسه بموني چون گريه ميكنه؟ 

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️
2706