2703
2553

هفت ساله ازدواج کردم....دخترم پنج سالشه! از وقتی ازدواج کردم بخاطر شرایط شغلیه شوهرم تنهام' دو ماه سه ماه تنها، دو سه هفته مرخصی میاد پیش ما.... دخترم چسبیده بهم ولم نمیکنه...نه مهد میره، نه جایی هست بزارمش...خودشم یه بچه ی لوس و لجباز و یه دنده شده! برای اینکه نبود پدر و تنهاییه دایمی مونو حس نکنه بیست و چهارساعته در خدمتشم، بهترین تفریحات و سرگرمی و بازی تو خونه، خودمم باهاش بازی میکنم، بیرون' مسافرت' پارک' شهربازی، پیاده روی، خرید، دوچرخه سواری، خورد و خوراک و نطافت و همه چیش به موقع؛ واقعا کمبودی نداره، نزاشتم که حس کنه...

حتی کارمم ول کردم بخاطر زندگیم و بچم، تا حداقل من بالا سرش باشم، ولی واقعا بریدم، نه تلویزیون میتونم ببینم، چون همش کارتون باید روشن باشه، نه کارمو میتونم شروع کنم چون مهد نمیره، کسی هم نیست نگهش داره  ، حتی بدون من نمیره بخوابه...الان دیگه دعواش کردم، از صبح ساعت ۷ بیداره، قشنگ تفریحشو کرده؛ بازیشو کرده، بیرون بردمش، حموم بردمش، و....میگه تو هم بیا ! وای منفجر شدم دیگه روش!

میخوام از فردا محدودش کنم ، بد بگذره بهش، بلکه بره مهد! منم ببینم چه غلطی میکنم، چاق شدم  ، یه پیاده روی نمیتونم برم! باشگاه نمیتوتم برم، دندونام خرابه نمیتونم برم دکتر، مطالعه نمیتونم بکنم، 

از طرفی مشکلات خودم' 

واقعا اعصاب نمونده برام!

عزيزم شما خودت اينجوري بارش اوردي 

هيچ بچه اي ذاتا لوس و يكدنده و وابسته و لجباز نيست

تغيير رويه بده با كمك مشارو

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تنهایی سخته ولی کاش بچه دار نمیشدین وقتی شرایطتون اینطوریه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

از اول نباید این روش رو در پیش میگرفتی 

اما هنوزم‌دیر نیست 

به نظرم‌از مشاور کمک‌بگیر تا بهش ضربه وارد نشه 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

با یه مشاور کودک ارتباط بگیر و باهاش پیش برد که وابستگیش کم شه. اینکه از فردا مامان کم محبتی بشی هیچ کمکی نمیکنه

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

حق داری از الان مستقل بارش بیار 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714

حق داری عزیزم. .. منم شهر غریب تنها با بچه شش ماهه خیلی سخته ولی باید تحمل کرد با دخترت برو بیرون پیاده روی پارک حال و هوات عوض میشه

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    

دلم خواست ازاین دخترا که به مامانشون می چسبن

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706