1421
1389

هفت ساله ازدواج کردم....دخترم پنج سالشه! از وقتی ازدواج کردم بخاطر شرایط شغلیه شوهرم تنهام' دو ماه سه ماه تنها، دو سه هفته مرخصی میاد پیش ما.... دخترم چسبیده بهم ولم نمیکنه...نه مهد میره، نه جایی هست بزارمش...خودشم یه بچه ی لوس و لجباز و یه دنده شده! برای اینکه نبود پدر و تنهاییه دایمی مونو حس نکنه بیست و چهارساعته در خدمتشم، بهترین تفریحات و سرگرمی و بازی تو خونه، خودمم باهاش بازی میکنم، بیرون' مسافرت' پارک' شهربازی، پیاده روی، خرید، دوچرخه سواری، خورد و خوراک و نطافت و همه چیش به موقع؛ واقعا کمبودی نداره، نزاشتم که حس کنه...

حتی کارمم ول کردم بخاطر زندگیم و بچم، تا حداقل من بالا سرش باشم، ولی واقعا بریدم، نه تلویزیون میتونم ببینم، چون همش کارتون باید روشن باشه، نه کارمو میتونم شروع کنم چون مهد نمیره، کسی هم نیست نگهش داره  ، حتی بدون من نمیره بخوابه...الان دیگه دعواش کردم، از صبح ساعت ۷ بیداره، قشنگ تفریحشو کرده؛ بازیشو کرده، بیرون بردمش، حموم بردمش، و....میگه تو هم بیا ! وای منفجر شدم دیگه روش!

میخوام از فردا محدودش کنم ، بد بگذره بهش، بلکه بره مهد! منم ببینم چه غلطی میکنم، چاق شدم  ، یه پیاده روی نمیتونم برم! باشگاه نمیتوتم برم، دندونام خرابه نمیتونم برم دکتر، مطالعه نمیتونم بکنم، 

از طرفی مشکلات خودم' 

واقعا اعصاب نمونده برام!

عزيزم شما خودت اينجوري بارش اوردي 

هيچ بچه اي ذاتا لوس و يكدنده و وابسته و لجباز نيست

تغيير رويه بده با كمك مشارو

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

تنهایی سخته ولی کاش بچه دار نمیشدین وقتی شرایطتون اینطوریه

I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1401

از اول نباید این روش رو در پیش میگرفتی 

اما هنوزم‌دیر نیست 

به نظرم‌از مشاور کمک‌بگیر تا بهش ضربه وارد نشه 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀️ دکتر میگه ivf 😞 خدایا تو پناهم باش 💔

حق داری از الان مستقل بارش بیار 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر عزیزم بیصبرانه من و پدرت و خواهر عزیز و نازت منتظرتیم 😍سلامت بیای بغلم ایشالاخدایااا مرررسییی بابت زندگی خوبی ک بهم دادی مرسی بابت اینکه بهترین همسر دنیا رو دادی به من ❤❤❤❤❤

حق داری عزیزم. .. منم شهر غریب تنها با بچه شش ماهه خیلی سخته ولی باید تحمل کرد با دخترت برو بیرون پیاده روی پارک حال و هوات عوض میشه

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر نازم...
1444
1390

از اول اشتباه شما بوده که بد عادتش کردید..24 ساعته کنارش بودید الان هم عادت کرده از شما جدا نمیشه

هرشرایط بدی، یه چیز مثبت داره،حتی ساعتی که کار نمیکنه هم دوبار در روز وقت رو درست نشون میده.خدا میدونه چی برامون بهترینه.

بايد تربيتش كني

يكم سخت بگيرو به لحبازيش بها نده

ب هيچ عنوانم كتكش نزن چون عصبي ميشه

نشون بده لجبازي فايده نداره

بزن كانال مورد علاقت ساعت بزار بره كارتونش بگو مثلا فقط از ساعت فلان تا فلان ميتوني ببيني

بره همه كاراش بونامه ريزي بزار

عقايد مثل كفشه😊كفشتونو بزور نكنيد پاي بقيه
1437