2737
2734
عنوان

ختم سوره حمد هدیه به امام حسین

271 بازدید | 38 پست

دوستای گلم امشب که شب هفتم امام حسین هست💚

ختم سوره حمد گذاشتم برای حاجت روایی خودتون و خودم💚

بیاین به عدد ابجد اسمشون حسین ۱۲۸ تا سوره حمد هدیه کنیم بهشون💚

انشالله که امام حسین خودش حاجتمونو از خدا طلب کنه💚

هرکی هرچند تا میتونه نیت کنه و برای حاجتش بخونه انشالله حاجت روا باشید💚

اگه بیشتر هم شد که چه بهتر😍🙏🙏 اجرتون با امام حسین. حاجتتون روا.

برای منِ دلشکسته هم دعا کنین😔 امام حسین همین امشب برام پیش خدا وساطت بکنه که خدای مهربون منو به کسی که میخوام برسونه و این همه سختی و مانعو از سر راهم برداره😔😔😢 از ته دلتون برام دعا کنین انشالله نفستون حق باشه💚

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

من 7 تا میخونم عزیزم 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 10 تا❤

دیگر برایمـ مهمـ نیس! از قضاوت و بی انصافیِ هیچ آدمی،دلمـ نمیگیرد :) مـن به مرحله ی پذیرش خود، رسیده ام،نه از تمجید و ابراز علاقه کسے،ذوق میکنم!نه با انتقاد و رفتنِ کسے، بهم میریزم!به معناے واقعی عینِ خیالم نیس! این روزها، همه چیزِ دنیاےِ من، به خودم بستگی دارد! حالِ من خوب است...نه عاشقمـ نه غمگینـم نه دلتنگـ... این روزها جاےِ هیچکس خالے نیست!من در بـے تفاوت ترین حالت ممکن قرار دارمـ👌[لطفا نه درخواست بدین!نه ریپلای کنید!]
2731

التماس دعا دارم از همتون منم ۵ تا میخونم همین الان 

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

من 5تا می خونم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738
برای منم دعا کنین من ۹ تا میخونم به نیت دختر ۹ ماهم

عزیزم زیر سایه امام حسین خدا حفظش کنه انشالله🙏❤️

برای منم دعا کن اگه تونستی😔🙏

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
2706