2737
2734
عنوان

دلم شکسته😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 39 پست

منم یچی میخواستم خیلی خیلی ساله😞

همه کار کردم😔

امروز فهمیدم قطعا به دستش نمیارم😢

از صبی دارم گریه میکنم😭دلم اروم نمیشه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چله دعای توسل به نیت حاجت و امواتتون به نیابت میخونم ۷۰تومن هم هزینه میگیرم کسی خواس بگه خیر ببینی الهی بدهی داریم😢😢😢😢

دوستداشتی فدات حاجتتوبه امانت بده بمن از خدا بخوام دلم شکسته شاید بخاطر دلم خاجتتو داد😢😢😢😢😢

چهل روز به نیابتتون دعاتوسل میخونم۷۰میگیرم خواسین بگین چون گرفتاری مالی دارم نیازمندم ممنونم التماس دعازیارت چله عاشورا۱۰۰ چله حقشناس۴۰۰ چله یس۱۲۰ چله رحمن۱۰۰ چله حشر۱۰۰
2731

[QUOTE=104963007]به قرآن حالم خرابه چیکار کنم الانم دارم با گریه مینویسم😢😢😢😢😢Q

خیلی سخته ان شالله به مراد دلت برسی منم هر چی دعا و نذر و نیاز میکنم ولی هیچ وقت دعاهام قبول نشدن اخه این چ حکمتیه  

تو قران نوشته بعضی چیزا که فکر می کنید براتون خوبه بد هست و بعضی چیزا که فکر می کنید براتونه بده خوبه چی بگم والله انشالله به خواستتون برسید منم به خواستم برسم

2738

حاجتت چیه سخته شاید ،،شاید بد باشه ،،،،شایددددددد

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
تو قران نوشته بعضی چیزا که فکر می کنید براتون خوبه بد هست و بعضی چیزا که فکر می کنید براتونه بده خوب ...

من قرار بود معلم بشم دوستام رفته بودن اعتراض داده بودن که چرا اونو انتخاب کردید ی روز هم رفتم سر کلاس ولی باز حذفم کردن از دیروز دارم گریه میکنم هیچی هم نخوردم

واسه ازدواج اینقدر نذر و نیاز کردی یا خدا😌😌😌😌 سنی نداری صبر کن ،،اگر عجله کنی یکی گیرت میاد داغون نا اهل با صبر بهترین ها گیرت میاد

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706