2703
2553

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام حالم خیلییییی بده خیلیییئیییییی سه ساله دارم از خداوند متعال حاجت میخوام دقیقا سومین محرم هست که خدا رو التماس میکنم چله زیارت عاشورا دعای توسل دعای مقاتل حدیث کسا سوره های واقعه یس مزمل حشر احزاب خوندم 100بار دعای مقاتل رو یکجا خوندم 60بار یسدر یک روز خوندم انواع نذر انجام دادم سوره طه ختم 21روزه و یکهفته ای هر روز سه بار انجام دادم ولی خدا نمیده که نمیده من سفره هم نذر کردم دلم خونه سه ساله التماسش میکنم نماز جعفرطیار هم خوندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

چقدر خدا تو رو دوست داره    خوش بحالت این همه توسل داشتی   ..خدا خیلی دوست داره صدا زدن بنده هاشو بشنوه

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وای عزیزم قبول باشه یه وقتایی خدا یه چیزی رو بهت میده که نعمته یه وقتایی بهت نمیده حکمته، پس توکل کن به خودش من درک میکنم چی میگی اما ناامید نباش ایشالا حاجت روا میشی

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2714

بازم صبر کن و ب خدا اعتماد داشته باش ک بالاخره میده بهترینش رو بهت هدیه و پاداش صبرت

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

منم مثل توام دیگه امیدم داره نا امید میشه یه حاجتی دارم هر چی التماس میکنم براورده نمیشه که نمیشه😢😢😢😢😢😢😢

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓
2706