2726
عنوان

آیا این وضعیت خطرناک است

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 35 پست
آخه دختر من مشکوک به آلرژی بود بردمش یه سر این دکتره ببینه یه سری علائم و پرسید اینم ازم پرسید چرا ...

انشالله که خیره

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
اره نگران نباش بابا خیلی از بچه ها اینجورین دخترمنم شبا کاملاااا گردنش با بدنش نود درجه میمونه.خواهر ...

مرسی از دلگرمیت فردا بردمش دکتر میام میگم نتیجه اش چی بود

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که خیره

انشا الله مهربون

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
2728
نه دکتر نبردنش الانم یکسالشه دیگه درست میخوابه اونم سرشو به سمت پشت میکشید و میخوابید انگار اینجوری ...

اینم دقیقا اینجوری انگار راحتتره سرشو صاف میکنم بیدار میشه

مرسی عزیزم لطف میکنی😘

راسنی شما بچتونو غذا چیا میدین بهش

شیر خودتونو میخوره یا شیرخشک 

راسنی شما بچتونو غذا چیا میدین بهش شیر خودتونو میخوره یا شیرخشک 

شیر خودم.حریره ی بادوم و فرنی وبیسکوییت مادر میدم.سوپ هم درست میکنم ولی اصلا نمیخوره.

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
شیر خودم.حریره ی بادوم و فرنی وبیسکوییت مادر میدم.سوپ هم درست میکنم ولی اصلا نمیخوره.

شیرتونو نثل سابق میخوره یا کمتر من یه جند وقتمجبور شدم ازش دور بشم احساس میکنم شیرخوردنش کمتر شده حالا یا مال غذا خوریشه یا چیزه دیگه نمیدونم

سوپ چیا درست میکنید

شیرتونو نثل سابق میخوره یا کمتر من یه جند وقتمجبور شدم ازش دور بشم احساس میکنم شیرخوردنش کمتر شده حا ...

تقریبا مثل قبل شیر میخوره. شایدم بیشتر!

تو سوپ برنج و بلغور جو وگندم و هویج و یکم جعفری  و مرغ میریزم دکترش گفت ولی دوست نطاره نمیخوره

پسر منم همینطور می‌خوابه میشه جواب دکتر رو بگید

حتما امروز وقت میگیرم فردا میبرمش امروز صبح نشد برم وقت بگیرم غروب ببرمش

تقریبا مثل قبل شیر میخوره. شایدم بیشتر! تو سوپ برنج و بلغور جو وگندم و هویج و یکم جعفری  و مرغ ...

دختر من آلرژی داره هویج نمیتونه بخوره وزن زمان تولدش و پایان ۶ ماهگیش چقدر بود

من احساس میکنم شیرم کم شده ولی اینکه بعضی وقتا جای یه وعده غذاش میخوره سیر میشه برام جای تعجب داره 

به دکترشم میگم میگه همه چیش خوبه

تقریبا مثل قبل شیر میخوره. شایدم بیشتر! تو سوپ برنج و بلغور جو وگندم و هویج و یکم جعفری  و مرغ ...

و اینکه هر وعده اش چند قاشقه غذاخوری یا مرباخوریه

دختر من آلرژی داره هویج نمیتونه بخوره وزن زمان تولدش و پایان ۶ ماهگیش چقدر بود من احساس میکنم شیرم ...

منم حس میکنم شیرم یکم کمر شده اخه اولا خیلی خیلی زیاد بود همینجوری یکسره میریخت الانم میریزه ولی کمتر.

وزن تولد 3200 وزن شیش ماه 8800.

کلا سه وعده غذا تو روز میخوره که اندازه دوتا کاسه ماست خوریه.

دکتر بردیس؟

منم حس میکنم شیرم یکم کمر شده اخه اولا خیلی خیلی زیاد بود همینجوری یکسره میریخت الانم میریزه ولی کمت ...

هر وعده دو تا کاسه ماست خوریه یا روی هم غذای روزانه اش میشه دو تا کاسه

2706