1421
1389
عنوان

آیا این وضعیت خطرناک است

155 بازدید | 35 پست

دختر من شیش ماهشه الان یه چند شبیه وقتی میخواد بخوابه چند شبه خودشو پهلو میکنه و گردنشو به حالت زاویه ۹۰ درجه با بدنش نگه میداره

شاه خوبانی و مقصود گدایان شده ای

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

1401

حالا فردا میبرمش پیش دکتر خودش تا ببینم چی میگه اما من و همسرم حسابی نگران شدیم پیش اون دکتره باید حدود ۱۵ بیست روز جلوترروقت بگیرم ببرم 

1376
ببین بدنش با سرش وقتی به پهلو میخوابه تو یه راستا نیست سرش با بدنش زاویه داره

موقع خواب ماساژ بده شاید بچه کمردرد یا دلدرد داره .ولی خیلی بچه دیدم که سرش موقع خواب پشت هست .الکی حساس نشو

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....
دخترمنم هفت ماهشه باورت نمیشه انقدددد از پشت خم.میشه سرش میچسبه به باسنش

من نگرانم

متوجه شدین چهدجوری میگم دیگه دختر منم خیلی خم میشه

موقع خواب ماساژ بده شاید بچه کمردرد یا دلدرد داره .ولی خیلی بچه دیدم که سرش موقع خواب پشت هست .الکی ...

آخه دختر من مشکوک به آلرژی بود بردمش یه سر این دکتره ببینه یه سری علائم و پرسید اینم ازم پرسید

چرا آخه

تا فردا که برم وقت بگیرم ببرمش دیوانه نشم خوبه

من نگرانم متوجه شدین چهدجوری میگم دیگه دختر منم خیلی خم میشه

اره نگران نباش بابا خیلی از بچه ها اینجورین دخترمنم شبا کاملاااا گردنش با بدنش نود درجه میمونه.خواهرمم اینجوری بود

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
دکتر بردنش تا کی اینجوری بود چه وقتایی بیشتر میشد

نه دکتر نبردنش الانم یکسالشه دیگه درست میخوابه اونم سرشو به سمت پشت میکشید و میخوابید انگار اینجوری راحت تر بود 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
1403
آخه دختر من مشکوک به آلرژی بود بردمش یه سر این دکتره ببینه یه سری علائم و پرسید اینم ازم پرسید چرا ...

انشالله که خیره

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....
اره نگران نباش بابا خیلی از بچه ها اینجورین دخترمنم شبا کاملاااا گردنش با بدنش نود درجه میمونه.خواهر ...

مرسی از دلگرمیت فردا بردمش دکتر میام میگم نتیجه اش چی بود

نه دکتر نبردنش الانم یکسالشه دیگه درست میخوابه اونم سرشو به سمت پشت میکشید و میخوابید انگار اینجوری ...

اینم دقیقا اینجوری انگار راحتتره سرشو صاف میکنم بیدار میشه

1424