2737
2734
عنوان

کسي از رشته نقشه برداری اطلاع داره

3673 بازدید | 17 پست

دختر خواهرم تو شهرستان و روزانه قبول شده....خواهرم نگرانه که آیا مناسب خانم ها هست ؟ کار داره ؟ بازار کارش ؟ درآمدش ؟ 

ممنون ازتون

شوهر من نقشه برداره

لیسانس و فوق خواجه نصیر

از خیلی از مهندسی ها بهتره، چون فارغ التحصیل کم داره به نسبت بقیه

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بازار کار داره اگر بتونه در حین تحصیل نرم افزارهای مرتبط رو جداگانه یاد بگیره یه پله تو کار جلو میاف ...

ببخشید درامدش حدودا چقدره؟کسی که مهر نظام داره و کار بیرون از نظام خیلییی بگیره

کلا درامد هر کار حدودا بین چه قیمتیه؟

نقشه برداری کاریه که همش باید توی بیابون باشی و زیر افتاب.واقعا شغل سختی بعضیا فک میکنن کار راحتیه.وقتی مدت زیادی پشت دوربین باشی چشمتم اذیت میشه.

اگه بخوای برای کسی کار کنی که چیزی نمیدن.اگرم دستگاه داشته باشی کار گرفتنش سخته.

قیمت وسایل و دستگاها هم که صلی الله..

نقشه برداری کاریه که همش باید توی بیابون باشی و زیر افتاب.واقعا شغل سختی بعضیا فک میکنن کار راحتیه.وقتی مدت زیادی پشت دوربین باشی چشمتم اذیت میشه.

اگه بخوای برای کسی کار کنی که چیزی نمیدن.اگرم دستگاه داشته باشی کار گرفتنش سخته.

قیمت وسایل و دستگاها هم که صلی الله..

من بعنوان یه راهنما میگم که عمرتونو‌ جایی صرف کنید که اینده داشته باشه.اول تحقیق و اگاهی بعد تصمیم.

دستگاها روز به روز پیشرفت میکنن و اموزشای ما نا کارامد میشن مثله دستگاهی جی پی اس که جای دوربینو گرفتن و روز به روز پیشرفته ترش میاد کار کردن باهاشم تو یه ساعت میشه یاد گرفت.

منم مهندسی نقشه برداری قبول شدم توی یکی از شهرای اطراف همدان نمیدونم واقعا خوبه؟یا برم پیام نور؟😯 ...

سلام

سلام رشته نقشه برداری خوندین؟؟

من امسال این رشته رو انتخاب کردم

میتونم چنتا سوال ازتون بپرسم؟

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری
سلام سلام رشته نقشه برداری خوندین؟؟ من امسال این رشته رو انتخاب کردم میتونم چنتا سوال ازتون بپرسم ...

سلام نرم افزار کاربردی که بخاین یاد بگیرین سیویل تری دی ، اگه جایی هستین که نزدیک به معادن هستید درامدش عالیه و در عین حال فوق العاده سخت سرما گرما نمیشناسه یا پشت دوربین هستید یا جی پی اس

اگه کد سیماک هم بگیرید در کنارش بد نیست

2706