1428
1411
عنوان

عکس بی بی چکام .بیاین

239 بازدید | 33 پست

اینو بعد چهار روز تاخیر که تو دودیقه این هالرو انداخ

اینو بعد دوروز تاخیر زدم بعد بیس دیقه هاله کم انداخ صب پاشذم دیدم پررنگتر شده

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز فهمیدم نی نی دارم قشنگترین حس دنیاس۹۸.۶.۲۵  عاشقتم 

مثبته دیگه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی ❤️ تو نقش جهان، هر وجبت ترمه و کاشی ❤️(( دوستای گلم لطفا وقتی توی تاپیکی کامنت گذاشتم و راهنمایی کردم ، ریپلای نکنید : واقعا؟؟؟؟؟؟؟، دروغ که ندارم بگم))

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

بارداری عریزم

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

مبارکه 😍😘

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
1394
چقد ذوق زده شدم

چند وقته اقدامی 😊

خدایااواسه ارامش زندگیم هرکاری میکنم عاشقدخترم۶ماههحسینمراد دلمو بده دستم به دستایی توه عزیزتر از جان 😍       مرا ببر انجا ک تا ابدباشی ک من بدون #تو ناتمام میمانم !!😍❤
1387
چقد ذوق زده شدم

آخههه ...انشالله ب سلامتی عزیزم مراقب خودت باش

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
آخههه ...انشالله ب سلامتی عزیزم مراقب خودت باش

فدات آز نرفتم فعلا دلم اشوبع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سه ماه عروسی کردم از اولشم اقدامم

چ جالب منم سه ماه بعد عروسیم دخترم رو حامله شدم 

چ جالب منم سه ماه بعد عروسیم دخترم رو حامله شدم 

عزیزم خدا حفظش کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391