1421
1389
عنوان

شروع کنید از تخم مرغ تعریف کنید

636 بازدید | 67 پست

بچه ها خیلی خیلی گشنمه.... هیچ غذایی هم نداریم...

حال ندارمم از جام پاشم... بابامم تو مخمه و داره تلویزیون میبینه

یه جور ترغیبم کنید که به بابام توجه نکنم و برم یه تخم مرغ درست کنم با رب بخورم.....

خوشمزه تعریف کنید که برم

ممنون

به به تخم مرغو ببین 

چقد خوشمزس اون زرده وسطش جوجس میدونستی؟بخور امگا ۳ داره به به قدقد قدقد برا تو تخم گذاشته ها بخور قدقدقدقداااا

I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

ژووووون تخم مرغ😋😋😋

مامان فاطمه خانم 🤩و محمدحسین خان😇             ‌‌‌‌‌‌‌       وزن اولیه ام ٨٢.٢٠٠ 😤 با کالری شماری و ورزش تا تولد یک سالگی گل پسرم میشم ۷۰ کیلو به امید خدا💪🏻
1436

از وسطاي داستان رسيدم؟🤔🤔

چرا نميفهمم قضيه چيه؟؟!!

به بابات چرا توجه نكني🤷🏻‍♀️

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
1444

تخم مرغ خیلی خوبه😁

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1396

اب پز کن با گوجه به به چه شود 😋😋😋اممم

از تنهایی میترسیدم🤒یادگرفتم خودمو دوست داشته باشم💞از شکست میترسیدم!یاد گرفتم تلاش نکردن یعنی شکست 💔🖤از نفرت میترسیدم 😬یادگرفتم به هر حال هرکسی یه نظری داره🌷از سرنوشت میترسیدم🥺یادگرفتم من توانه تغییر آن را دارم 💪از درد میترسیدم🤕یادگرفتم درد کشیدن برای رشد روح لازمه👻از گذشته میترسیدم😰یادگرفتم گذشته توان اسیب رساندن به منو نداره😜ودر اخر از تغییر میترسیدم 😞تا اینکه یاد گرفتم حتی زیبا ترین پروانه ها هم قبل از پرواز هم کرم بودن و تغییر اون هارو زیبا کرد 🐛🦋
1364