2726

بچه داری ؟؟؟ 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاهد با خودت میبری؟این که چیا داره چیز خاصی لازم نیست بگی

این ک بدونی دقیق درامدش چقدره و چی داره مث ماشین وخونه و زمین و طلا و از این چیزا 

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
شاهد با خودت میبری؟این که چیا داره چیز خاصی لازم نیست بگی این ک بدونی دقیق درامدش چقدره و چی داره م ...

نمیدونم نقد چقدر داره اخه پولاشو کلا پنهون میکرد ازم ولی مطمئنم داشت

خونه داره که نصفش واسه منه البته تو قولنامه به اسم اونه و واسه اونم شکایت کردم  حقوقم ماهی ۵ ت ...

شاهد ببر که وضعه مالیشو بگن چطوره...خوده دادگاه رای میده

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
نمیدونم نقد چقدر داره اخه پولاشو کلا پنهون میکرد ازم ولی مطمئنم داشت

باید میرفتی ثبت اسناد اونجا توقیف اموال میزدی نتونه کاری بکنه

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
شاهد ندارم که😭

دو نفر از خانوادتو ببر....

بعدم شوهرت حتما اعسار میزنه که ندارم و فلان..ولی اخرش به نفعه تو میشه فقط ببینی چقدر پیش قسط میبرن چند ماهی باید سکه بده

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
اینو نمیدونم عزیزم حالا چرا میخوای جدا شی؟؟

نمیدونم به خدا

خیلی یهویی اومد گفت جدا شیم اخلاقمون جور نیست بعدشم خیلی اذیت کرد و مجبور شدم بیام خونه بابام

مشکل خاصی نداشتیم فقط خانواده ش نباید حمایت بد میکردن

2706