2726

چه چیزایی توی خوابگاه نیاز میشه ؟ از خیلی ضروریا تا خیلی چیزایی هم ک ممکنه زیاد استفاده نشه ، هر چی .. 

اگه نکته ای نصیحتی تجربه ای در مورد خوابگاه رفتن دارین میشه کمکم کنین

تهران قبول شدم 

تبریک میگم

خابگاه هیچی نداره فقد تخت و کمد و گاز و یخچال داره

همه چی ببر 

اتو و سشوار و اینام اگه نیازت میشه ببر

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط هم اتاقی خوب پیدا کن

همین

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

قابلمه ماهیتابه ملحفه پتو و بالشت قاشق و چنگال و چاقو اکر داری کتری برقی و پلوپز من یه دونه دونفره خونه دلشتیم برده بودم  فلاسک و لیوان چای خشک بعصی از خوارو بارای خوراکی 

شامپو صابون و .... بهداشتیا 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

از اول راهتو جدا کن

به بقیه رو نده سر وسایلت حساس باش

از اول بفهمون خوشت نمیاد بدون اجازه به وسایلت دست بزنن

حواست به خرجت باشه به کسی پول دادی یا گرفتی یادداشت کن حواست باشه

لطفا برای ارامشم دعا کنین

ملافه .پتو .بالش

دمپایی.حوله.شامپو.مایع ظرفشویی و...

لباس توخونه ای و دانشگاه

شونه و مسواک و نخ دندون و...

ظرف و ظروف لازم بشقاب. لیوان .کتری. قاشق و...

وسایل آشپزی برنج و روغن و ..... البته اگه میخوای آشپزی کنی

نخ و سوزن 

فعلا اینا یادم اومد

قابلمه ماهیتابه ملحفه پتو و بالشت قاشق و چنگال و چاقو اکر داری کتری برقی و پلوپز من یه دونه دونفره خ ...

اوه خیلی ممنون .. در مورد لباس و اینا چی ؟ چمدون بردین با خودتون؟

2706