1600
1605

چه چیزایی توی خوابگاه نیاز میشه ؟ از خیلی ضروریا تا خیلی چیزایی هم ک ممکنه زیاد استفاده نشه ، هر چی .. 

اگه نکته ای نصیحتی تجربه ای در مورد خوابگاه رفتن دارین میشه کمکم کنین

تهران قبول شدم 

تبریک میگم

خابگاه هیچی نداره فقد تخت و کمد و گاز و یخچال داره

همه چی ببر 

اتو و سشوار و اینام اگه نیازت میشه ببر

همچنان به شیطنت های دخترانه ام ادامه میدهم💃👯‍♂️..خدایا کمکم کن خطا نکنم🚫قضاوت ممنوع🚫

فقط هم اتاقی خوب پیدا کن

همین

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

یک تاپیک بودچندروزپیش توی پربازیدیدهادرموردهمین تاپیک شمابخون اطلاعات خوبی پیدامیکنی لینکشاپیدامیکنم برات میذارم

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قابلمه ماهیتابه ملحفه پتو و بالشت قاشق و چنگال و چاقو اکر داری کتری برقی و پلوپز من یه دونه دونفره خونه دلشتیم برده بودم  فلاسک و لیوان چای خشک بعصی از خوارو بارای خوراکی 

شامپو صابون و .... بهداشتیا 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

8

از اول راهتو جدا کن

به بقیه رو نده سر وسایلت حساس باش

از اول بفهمون خوشت نمیاد بدون اجازه به وسایلت دست بزنن

حواست به خرجت باشه به کسی پول دادی یا گرفتی یادداشت کن حواست باشه

لطفا برای ارامشم دعا کنین

ملافه .پتو .بالش

دمپایی.حوله.شامپو.مایع ظرفشویی و...

لباس توخونه ای و دانشگاه

شونه و مسواک و نخ دندون و...

ظرف و ظروف لازم بشقاب. لیوان .کتری. قاشق و...

وسایل آشپزی برنج و روغن و ..... البته اگه میخوای آشپزی کنی

نخ و سوزن 

فعلا اینا یادم اومد

گروه آبی.وزن اولیه۷۶.تاریخ شروع چالش۹۸/۱۰/۸.وزن شروع۷۲/۵۰۰وزن فعلی۷۱...۷۰
قابلمه ماهیتابه ملحفه پتو و بالشت قاشق و چنگال و چاقو اکر داری کتری برقی و پلوپز من یه دونه دونفره خ ...

اوه خیلی ممنون .. در مورد لباس و اینا چی ؟ چمدون بردین با خودتون؟

1403

هم اتاقی خیلی مهمه تا از کسی مطمئن نشدی دوست و صمیمی و هم خرج و هم غذا نشو، ترم اول خیلی مهمه حتما همه درستو خوب بخون پاس بشی، وسایل شخصی هر چی که لازم داری همه رو با خودت ببر

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂
اوه خیلی ممنون .. در مورد لباس و اینا چی ؟ چمدون بردین با خودتون؟

بله چمدون بردم لباس که زباد ببر ولی راحت مثل تی شرت و شلوارک و شلوار راحتی و اینا لباس گرم هم ببر شاید زود خونه نری 

دو سه تا مانتو ببر  

من با خودم از این قفسه مشبکای کتابم برده بودم

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

1578