1363
1389

چه چیزایی توی خوابگاه نیاز میشه ؟ از خیلی ضروریا تا خیلی چیزایی هم ک ممکنه زیاد استفاده نشه ، هر چی .. 

اگه نکته ای نصیحتی تجربه ای در مورد خوابگاه رفتن دارین میشه کمکم کنین

تهران قبول شدم 

تبریک میگم

خابگاه هیچی نداره فقد تخت و کمد و گاز و یخچال داره

همه چی ببر 

اتو و سشوار و اینام اگه نیازت میشه ببر

دختری که چشاش👀درشته شیش هیچ ازبقیه دخترا جلوتره😎😎......خدایا کمکم کن خطا نکنم🙏

فقط هم اتاقی خوب پیدا کن

همین

آقا ریپلای کن،ریپلای دوست دارم،چیه همش لایک میکنین؟؟میدونین چن روزه ریپلایم نکردین؟؟اعلاناتمو باز میکنم همش لایک لایک😒لایک نکن ریپلای کن،ریپلای دوست دارم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

یک تاپیک بودچندروزپیش توی پربازیدیدهادرموردهمین تاپیک شمابخون اطلاعات خوبی پیدامیکنی لینکشاپیدامیکنم برات میذارم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1401

قابلمه ماهیتابه ملحفه پتو و بالشت قاشق و چنگال و چاقو اکر داری کتری برقی و پلوپز من یه دونه دونفره خونه دلشتیم برده بودم  فلاسک و لیوان چای خشک بعصی از خوارو بارای خوراکی 

شامپو صابون و .... بهداشتیا 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

1376

ملافه .پتو .بالش

دمپایی.حوله.شامپو.مایع ظرفشویی و...

لباس توخونه ای و دانشگاه

شونه و مسواک و نخ دندون و...

ظرف و ظروف لازم بشقاب. لیوان .کتری. قاشق و...

وسایل آشپزی برنج و روغن و ..... البته اگه میخوای آشپزی کنی

نخ و سوزن 

فعلا اینا یادم اومد

قابلمه ماهیتابه ملحفه پتو و بالشت قاشق و چنگال و چاقو اکر داری کتری برقی و پلوپز من یه دونه دونفره خ ...

اوه خیلی ممنون .. در مورد لباس و اینا چی ؟ چمدون بردین با خودتون؟

1427

هم اتاقی خیلی مهمه تا از کسی مطمئن نشدی دوست و صمیمی و هم خرج و هم غذا نشو، ترم اول خیلی مهمه حتما همه درستو خوب بخون پاس بشی، وسایل شخصی هر چی که لازم داری همه رو با خودت ببر

خدایا همیشه تو هر شرایطی هوامو داشتی همیشه پاداش تلاش و صبرم و دادی بازم میدونم حواست بهم هست، خودت ضامن سلامتی و خوشبختی و زندگی و آرامشم هستی ازت ممنونم خدای مهربونم. منو همسرم با هم خوشبخت ترین هستیم و با اومدن نی نی خوشبختیمون قراره چند برابر بشه خدایا شکرت❤️
اوه خیلی ممنون .. در مورد لباس و اینا چی ؟ چمدون بردین با خودتون؟

بله چمدون بردم لباس که زباد ببر ولی راحت مثل تی شرت و شلوارک و شلوار راحتی و اینا لباس گرم هم ببر شاید زود خونه نری 

دو سه تا مانتو ببر  

من با خودم از این قفسه مشبکای کتابم برده بودم

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

1339