2726

سلام قبلا هم یه تاپیک در ابن مورد زدم. هر موقع فرصت کنم یه وقتی رو برای پاسخگویی اختصاص میدم. 

فقط ممکنه  فرصت نکنم بیشتر از 10-15 سوال رو امشب جواب بدم. بقیه ش رو طی ساعات آینده انشالله 

من ی دندونمو پرکرده بودم دکتر گفته بود پوسیدگی رفته تواستخون فکت بعدا درستش کن

نکردم الان گوشش پوسیده باید کشیده بشه؟راهی هس؟

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من ی دندونمو پرکرده بودم دکتر گفته بود پوسیدگی رفته تواستخون فکت بعدا درستش کن نکردم الان گوشش پوسی ...

احتمالا منطور دکتر این بوده که کیست تشکیل شده. بستگی به شدت عفونت و تخریب استخوان داره. ممکنه کشیدنی باشه یا با عصب کشی مجدد قابل نگهداری باشه 

احتمالا منطور دکتر این بوده که کیست تشکیل شده. بستگی به شدت عفونت و تخریب استخوان داره. ممکنه کشیدنی ...

عکس دندونونشونم داد گف پوسیدگی رفته زیراستخون بایدبری متخصص دیگ نرفتم.الانم گوشش پوسیده وزردشده

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
عزیزم پوسیدگی دندان قابل سرایت به دندانهای کناری هست؟ علت پوسیدگی زیر روکش چیست؟ ممنون عزیزم

بله اگر گیر غذایی بین دو تا دندون وجود داشته باشه ممکنه هر دو دندان مجاور رو درگیر کنه . 

روکش ها ممکن هست از لبه نشتی پیدا کنند و به مرور زمان باعث خرابی دندان زیرین شوند 

2706