2726

سلام هفته 18 بارداری سونوآنومالی اسکن انجام دادم نوشته بود اتساع خفیف لگنچه کلیه چپ دیده می‌شود خیلیییی خطرناکه من دارم سکته میکنم کسی چیزی میدونه هوووف دیگه مغزم انگار کارنمیکنه بردم سلامت جنینو بدکترنشون دادم چیزی نگفت گفت دوباره باید سونو بدی یماه دیگه تا ببینم چجوریه وضعیتش بعضیا هم میگن تو پسربچه ها هس ک خودش بعد تولد رفع میشه شایدم بدتربشه خدااااا دارم دیوونه میشم 😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکل شما رو متوجه نشدم 

اما دختر منم در سونو مشکل کوچک بودن دریچه کلیه رو داشت 

ماه بعد دوباره سونو 

در نهایت با رشدش خودش درست شد

صبر کن عزیز

به امید خدا برطرف میشه 

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
مشکل شما رو متوجه نشدم  اما دختر منم در سونو مشکل کوچک بودن دریچه کلیه رو داشت  ماه بعد ...

توروخدا برای نینیم دعا کنین شاید دلای شما صاف باشهو دعاتون بگیره 😭😭😭😭چندروزه تکون میخوره تا قبل اون زیاد بهش حسی نداشتم ولی چندروزه وقتی تکون میخوره میام باهاش حرف بزنم فقط بغز میکنم 😭😭😭😭

جنین منم پسره همین مشکل رو داره برا پسر من هر دو کلیه اشه دکترم حسابی امیدوارم کرده که تا سونو بعدی رفع میشه انشالله اگه نشدم بعد ب دنیا اومدنش

تاپیک قبلی منو ببین عزیزم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
توروخدا برای نینیم دعا کنین شاید دلای شما صاف باشهو دعاتون بگیره 😭😭😭😭چندروزه تکون میخوره تا قبل ...

رو چشمم 

دختر خوب ایشالله حتما خوب میشه

الان بچه داره رشد میکنه گاهی یه خورده بالا پایین میشه اما درست میشه 

این مشکل خاصی نیست خیلی وقتها بعد از تولد هم خود بخود درست میشه 

منم وقتی متوجه شدم داشتم سکته میزدم که دکترم گفت این هیچی نیست مریضی داشتم این اواخر که دست بچه اش رشد نکرد

منم آروم تر شدم

اصلا نگران نباش هیچی نیست خیلی پیش میاد 

بعضی سونو ها متوجه نمیشن بچه هم دنیا میاد و تمام

سخت نگیر امیدت رو از دست نده 

رو چشمم  دختر خوب ایشالله حتما خوب میشه الان بچه داره رشد میکنه گاهی یه خورده بالا پایین میشه ...

مرسی عزیزم ولی استرسو نمیشه کاریش کرد خداخودش ب حق اینروزا مشکل همه رو حل کنه نینی منم درپناه خودش حفظ کنه 🙏🙏🙏😔😔😔

مرسی عزیزم ولی استرسو نمیشه کاریش کرد خداخودش ب حق اینروزا مشکل همه رو حل کنه نینی منم درپناه خودش ح ...

انشالله 

دختر خوب رفتی سونو دوم خبر بده 

انشالله  دختر خوب رفتی سونو دوم خبر بده

حتمااااا سونوی بعدیمو 28 مهر زده بخدا از اول بارداری انقد داستانای مختلف کشیدم خستم از دعا کردن کفرنباشه جفتمم پایینه، تیروعیدم گرفتم تو بارداری خلاصه دیگه داغووونم 😭😭😭😭😭😭

حتمااااا سونوی بعدیمو 28 مهر زده بخدا از اول بارداری انقد داستانای مختلف کشیدم خستم از دعا کردن کفرن ...

منم سر پسرم از روز اول تا آخر خونریزی و لک داشتم 

چه استرسی داشتم چه حالی بودم خدا میدونه 

الان پسرم ۱۰ سالشه

این روزا میگذره عزیز

خانم کوچولو میاد بغلت 

نگران نباش همه چیز عالیه 

منم سر پسرم از روز اول تا آخر خونریزی و لک داشتم  چه استرسی داشتم چه حالی بودم خدا میدونه  ...

خداحفظش کنه چمیدونم بازم جز توکلو امید بخودش چاره ای نیس مرسی دوست خوبم🙏🙏🙏ایشالله ک همیشه سالم موفق باشین کنارخانودتون 

2706