2726
عنوان

فقط کسایی ک تصمیم دارن هیچ وقت بچه دار نشن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 38 پست
اره خودمم همینطور فکر میکنم😅

والا تاپیک زدم هرکی دختر داره بیاد هرکی پسر داشت اومد همون حرفی رو زد که نمیخاستم ! انگار ماموریت دارن تو همه تاپیکا کامنت بزارن یه تاپیک از دست بره امتیازشون میره 

متاهل هستم

از بارداری و زایمان متنفرم، درک نمیکنم چرا باید کل جسم و روحمو واسه یکی بذارم، اصلا دلم نمیخواد نقش مادر رو بپذیرم، دلیلی نمیبینم مسئولیت به این بزرگی رو قبول کنم، از همه مهمتر از زندگیم راضی نیستم و آوردن یه بچه با این شرایط به زندگیم حماقت محضه چون قطعا پدر و مادر خوبی نخواهد داشت. این نظر منه لطفا توهین نکنید

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امضاش چی میگه پس؟

من بالا نوشتم ک قانون جذبه برو تاپیکمم بخون مثلا الان مچم رو گرفتی😄وااای چ زرنگ آخه مگه نمی تونستم اینا رو بردارم بعد تاپیک بزنم؟ خودم ۳ سال اقدامم ولی خواستم نظر اونایی ک بچه نمیخوان رو بدونم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

من هنوز ازدواج نکردما

ولی تا حالا بهش فکر کردم

بچه ها رو خیلی دوست دارم

ولی نمیتونم بچه بزرگ کنم 😅 شاید نظرم عوض شه

ولی فعلا تصمیم اینه

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
2728
خوندم والا مگه نه این که میخوای قانون جدب بذاری برای اونایی که تصمیم دارن بچه نیارن

مگه گفتم من بچه نمیخوام🙄گفتم کسایی ک بچه نمیخوان بیان دلیلشون رو بگن همین مگه بهشون گفتم بچه بیارن یا نیارن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
من. 

خوب اون حس مادری در وجودم نیست . و ب این عقیده هستم ک بچه مسولیت زیادی داره و کسیکه بچه میاره باید در قبالش مسول باشه مالی روحی روانی . 

و اینکه تا وقتیکه خودم هنوز عشق دنیا نکردم چرا بخاطر ی نفر دیگه خودمو محدود کنم؟ 

اول خودم در اولویت هستم .

کاربر قدیمی هستم.   
از بارداری و زایمان متنفرم، درک نمیکنم چرا باید کل جسم و روحمو واسه یکی بذارم، اصلا دلم نمیخواد نقش ...

منم بخاطر اخلاق شوهرم میترسم بچم اذیت بشه حتی اون ۹ ماه چه برسه به بعدش

از زایمان هم میترسم شدید

من بالا نوشتم ک قانون جذبه برو تاپیکمم بخون مثلا الان مچم رو گرفتی😄وااای چ زرنگ آخه مگه نمی تونستم ...

فقط سوال بود  

دردنیایی که روحم مرا تنها میگذارد انتظار ماندن از دیگران بیجاست...
من.  خوب اون حس مادری در وجودم نیست . و ب این عقیده هستم ک بچه مسولیت زیادی داره و کسیکه بچه می ...

دقیقا من شما رو درک میکنم اصلا نمیتونم با عقل انتخابی داشته باشم که از خودم بگذرم. ضمن اینکه هیییییچچچوقققت هیچ بچه ای رو دوست نداشتم و رغبتی به دیدن بچه هام ندارم

منم بخاطر اخلاق شوهرم میترسم بچم اذیت بشه حتی اون ۹ ماه چه برسه به بعدش از زایمان هم میترسم شدید

من از زایمان نمیترسم ازش متنفرم اصلا دوس ندارم ظاهرمو به هم بریزم و بعدش برای همیشه مسئولیت یه آدم رو قبول کنم

2706