2726

تیکرم قانون جذبه ،شما چرا این تصمیم رو گرفتید؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا خودت پس حامله ای؟؟

فقط اومدی دعوا ها اصلا نگاهی ب متن ننداختی😂😂😂😂

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
الان دقیقا اونایی که مخالفتن میان کامنت میزارن ، مثل تاپیک من ! 

اره خودمم همینطور فکر میکنم😅

ما دنیا رو انقد جای قشنگی ندیدیم که بخوایم یکی دیگه رو هم بهش دعوت کنیم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من بخاطر مسیولیتش

و هم اینکه دلم میخواد همه چیز عالی و کامل باشه بچه بیچاره با این اخلاق من گناه داره اذیت میشه

و هم اینکه هر دوموبه این نتیجه رسیدیم اون حوصله ای که باید برای بچه باشه رو نداریم

2706