1472
1459
عنوان

فقط کسایی ک تصمیم دارن هیچ وقت بچه دار نشن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 38 پست
خوندم والا مگه نه این که میخوای قانون جدب بذاری برای اونایی که تصمیم دارن بچه نیارن

مگه گفتم من بچه نمیخوام🙄گفتم کسایی ک بچه نمیخوان بیان دلیلشون رو بگن همین مگه بهشون گفتم بچه بیارن یا نیارن

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
من. 

خوب اون حس مادری در وجودم نیست . و ب این عقیده هستم ک بچه مسولیت زیادی داره و کسیکه بچه میاره باید در قبالش مسول باشه مالی روحی روانی . 

و اینکه تا وقتیکه خودم هنوز عشق دنیا نکردم چرا بخاطر ی نفر دیگه خودمو محدود کنم؟ 

اول خودم در اولویت هستم .

کاربر قدیمی هستم.   

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

از بارداری و زایمان متنفرم، درک نمیکنم چرا باید کل جسم و روحمو واسه یکی بذارم، اصلا دلم نمیخواد نقش ...

منم بخاطر اخلاق شوهرم میترسم بچم اذیت بشه حتی اون ۹ ماه چه برسه به بعدش

از زایمان هم میترسم شدید

1436
من.  خوب اون حس مادری در وجودم نیست . و ب این عقیده هستم ک بچه مسولیت زیادی داره و کسیکه بچه می ...

دقیقا من شما رو درک میکنم اصلا نمیتونم با عقل انتخابی داشته باشم که از خودم بگذرم. ضمن اینکه هیییییچچچوقققت هیچ بچه ای رو دوست نداشتم و رغبتی به دیدن بچه هام ندارم

مگه گفتم من بچه نمیخوام🙄گفتم کسایی ک بچه نمیخوان بیان دلیلشون رو بگن همین مگه بهشون گفتم بچه بیارن ...

اهاااااا 😂😂 من اصلا یه چی دیگه فهمیدم

خداجون انتظار ۵سالمو تموم کن خسته شدم من بنده کم طاقتت هستم 😔
منم بخاطر اخلاق شوهرم میترسم بچم اذیت بشه حتی اون ۹ ماه چه برسه به بعدش از زایمان هم میترسم شدید

من از زایمان نمیترسم ازش متنفرم اصلا دوس ندارم ظاهرمو به هم بریزم و بعدش برای همیشه مسئولیت یه آدم رو قبول کنم

1334
دقیقا من شما رو درک میکنم اصلا نمیتونم با عقل انتخابی داشته باشم که از خودم بگذرم. ضمن اینکه هیییییچ ...

دقیقا منم رابطه خوبی با بچه ها ندارم . اصلا اعصابم خورد میشه از بهانه هاشون گریه هاشون. خرابکاری هاشون.

کاربر قدیمی هستم.   
فقط سوال بود    

آخه خسته شدم از دست بعضیا ک فقط میخوان مچ بگیرن تو سایت پر شده از خانومای مارپل،من فقط دلیلشون رو پرسیدم همین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
 ی متن ساده نوشته . چی ازش برداشت کردی    

فک کردم قانون جذب گذاشته برای بچه دار نشدن 😂😂

حال کردی نوع برداشت رو 🤪🤪🤪

خداجون انتظار ۵سالمو تموم کن خسته شدم من بنده کم طاقتت هستم 😔
دقیقا منم رابطه خوبی با بچه ها ندارم . اصلا اعصابم خورد میشه از بهانه هاشون گریه هاشون. خرابکاری هاش ...

من حتی خوشگلترین و آروم ترین بچه رو هم دوست ندارم تاحالا نشده از دیدن یه بچه یا لباسا و عکسای بچه ها خوشم بیاد

آخه خسته شدم از دست بعضیا ک فقط میخوان مچ بگیرن تو سایت پر شده از خانومای مارپل،من فقط دلیلشون رو پر ...

ن دوست عزیز من برداشتم اشتباه بود...

ظاهری آرام دارد باطن طوفانی ام...!
1474
 ی متن ساده نوشته . چی ازش برداشت کردی    

پشیمون شدم از تاپیک زدنم باور کن جدیدا هر بار ک تاپیک میزنم پشیمون میشم نینی سایت خیییلی بد شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردم قانون جذب گذاشته برای بچه دار نشدن 😂😂 حال کردی نوع برداشت رو 🤪🤪🤪

یا ابلفضل🤦‍♀️🤦‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حتی خوشگلترین و آروم ترین بچه رو هم دوست ندارم تاحالا نشده از دیدن یه بچه یا لباسا و عکسای بچه ها ...

مثل منی  دیدی خیلیا عاشق سیسمونی هستند . من هیچ حسی ندارم . ازدواج کردی؟! چند وقته؟ من عقدم

کاربر قدیمی هستم.   
مثل منی   دیدی خیلیا عاشق سیسمونی هستند . من هیچ حسی ندارم . ازدواج کردی؟! چند وقته؟ من عقدم

آره منم هیچ حسی ندارم با خواهرشوهرم میرم بیرون فقط لباس و ادکلن و کفش بچگونه میخره با اینکه مجرده منم کاملا بی تفاوت نگاش میکنم اصلاااا برام جذاب نیست.

سال سوم ازدواجمه