1464
1411

تیکرم قانون جذبه ،شما چرا این تصمیم رو گرفتید؟

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
چرا خودت پس حامله ای؟؟

فقط اومدی دعوا ها اصلا نگاهی ب متن ننداختی😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
1334
الان دقیقا اونایی که مخالفتن میان کامنت میزارن ، مثل تاپیک من ! 

اره خودمم همینطور فکر میکنم😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط اومدی دعوا ها اصلا نگاهی ب متن ننداختی😂😂😂😂

خوندم والا

مگه نه این که میخوای قانون جدب بذاری برای اونایی که تصمیم دارن بچه نیارن

خداجون انتظار ۵سالمو تموم کن خسته شدم من بنده کم طاقتت هستم 😔 همه امیدم به دستای معجزه گر خودته

ما دنیا رو انقد جای قشنگی ندیدیم که بخوایم یکی دیگه رو هم بهش دعوت کنیم

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم

من بخاطر مسیولیتش

و هم اینکه دلم میخواد همه چیز عالی و کامل باشه بچه بیچاره با این اخلاق من گناه داره اذیت میشه

و هم اینکه هر دوموبه این نتیجه رسیدیم اون حوصله ای که باید برای بچه باشه رو نداریم

1403
اره خودمم همینطور فکر میکنم😅

والا تاپیک زدم هرکی دختر داره بیاد هرکی پسر داشت اومد همون حرفی رو زد که نمیخاستم ! انگار ماموریت دارن تو همه تاپیکا کامنت بزارن یه تاپیک از دست بره امتیازشون میره 

از بارداری و زایمان متنفرم، درک نمیکنم چرا باید کل جسم و روحمو واسه یکی بذارم، اصلا دلم نمیخواد نقش مادر رو بپذیرم، دلیلی نمیبینم مسئولیت به این بزرگی رو قبول کنم، از همه مهمتر از زندگیم راضی نیستم و آوردن یه بچه با این شرایط به زندگیم حماقت محضه چون قطعا پدر و مادر خوبی نخواهد داشت. این نظر منه لطفا توهین نکنید

امضاش چی میگه پس؟

من بالا نوشتم ک قانون جذبه برو تاپیکمم بخون مثلا الان مچم رو گرفتی😄وااای چ زرنگ آخه مگه نمی تونستم اینا رو بردارم بعد تاپیک بزنم؟ خودم ۳ سال اقدامم ولی خواستم نظر اونایی ک بچه نمیخوان رو بدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هنوز ازدواج نکردما

ولی تا حالا بهش فکر کردم

بچه ها رو خیلی دوست دارم

ولی نمیتونم بچه بزرگ کنم 😅 شاید نظرم عوض شه

ولی فعلا تصمیم اینه

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
1508