2737
2734
عنوان

حاحت دارها

85 بازدید | 8 پست

به نیت حاحت رواییتون هزار تا سوره مزمل تا اخر مهر گذاشتم از هزار تا273 تامونده  هرکی تمایل داشت اعلام کنه ثبت کنم 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

سلام من ۵تامیخونم التماس دعا

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤

۲۵۸ تا موتده

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم کی گذاشتی که ففط همینقدرش مونده من ۵ تا برمیدارم

از صبح تا الان تاپیکهای قبلیمو نگاه😉😁حاجت روا

دیدم عزیزم😁 قبول باشه انشالله😘🙏 التماس دعای فراوون دارم🙏🙏🙏

قربونت دوستاتم تگ‌کن‌خواهری قبول حق باشه

2738

منم پنج‌تا برمیدارم..ان شاالله این‌ماه با ای یو ای نتیجه بگیرم .دوقلوهای سالم وصالح و عاقبت بخیر نصیبم بشن بحق فاطمه زهرا..یا علمدار کربلا دست همه ی ماهارو بگیر ک بدجور محتاجیم...‌

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.