2733
2734
عنوان

چرا مامانم اینجوری میکنه😢

212 بازدید | 21 پست

موقع غذا خوردن همش شلپ شولوپ میکنه و واقعا آدم اعصابش خورد میشه (خیلی زیاد) و چند بارم بهش گفتم که تورو خدا اینجوری نخور کم مونده بود منو بزنه چند روزم باهام قهر کرد.

یکی دو سال پیشم به موسیقی خیلی علاقه پیدا کردم و چون گیتار نسبت به اونیکی سازا ارزونتر بود گفتم منو ثبت نام کنن که مامانم نذاشت میگفت گبتار واسه خارجیاست و به درد نخوره مگه پسری؟ کلا هر چی میگم میزنه تو ذوقم ازشم پرسیدم که به خاطر پولش مخالفت میکنه گفت نه. چند ماه پیشم که از بس حوصلم سر رفته بود گفتم میشه کلاس تابستونی ثبت نامم کنید(تنیس)که اینم گفت ورزش چرتیه چیه آخه یه توپو همش میندازن اینور اونور و گفت همش از چیزای بیخود خوشت میاد و فکر میکنه جوگیر شدم ولی اصلا اینطور نیست من هنوزم خیلی علاقه دارم به ورزش تنیس.کلا نمیذاره به علاقه هام برسم😔😢

لطفا کامنتامو لایک نکنید با هزار ذوق و شوق میام قسمت اعلانات بعد میبینم یه لایکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چیزی هیشکدومشون ارزش اینو ندارن که مامانتو ناراحت کنی 

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2728

وااا

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

عزیزم در مورد گزینه ی اول شما مشکل داری،یه جور فوبیاست که از شنیدن صدای دهن و نفس آدم حالت بد میشه،برو پیش روانشناس

در مورد موارد بعدی هم باهاش صحبت کن توجیهش کن مطمئنا هیچ مادری بد واسه بچش نمیخواد

2738

😂😂😂ببخشید ولی من خندم گرفت از حرفای مادرتون 

یه توپ که میندازن اینور اونور😂😂

ببین عزیزم خب منطقی و آروم باهاش حرف بزن

من شک ندارم یه جورایی خودتم رفتارت یه جوریه که باعث میشه مامانت راضی نشه

فکر کنم منطقی حرف بزنی بهتر باشه

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

شوهر منم با صدا غذا میخوره هرچی میگم فایده نداره میخوام دهنشو خورد کنم 

تو جمع اینجور نیست وقتی تنهاییم اینجور میکنه🤐

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)
ناراحت نشی ها اما فکر نکنم جاش باشه از غذا خوردن مامانت ایراد بگیری

خب بله اما گاهی اعضای خونواده بد نیست ایراد های هم رو با احترام به هم بگن

من شک ندارم استارتر لحن خوبی نداره

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
عزیزم در مورد گزینه ی اول شما مشکل داری،یه جور فوبیاست که از شنیدن صدای دهن و نفس آدم حالت بد میشه،ب ...

خب هرکی بد غذا بخوره دیگران فوبیا دارن؟ فکر نکنم

😂😂😂ببخشید ولی من خندم گرفت از حرفای مادرتون  یه توپ که میندازن اینور اونور😂😂 ببین ...

والا من منطقی حرف میزنم اون دعوا راه میندازه و منو به گریه میندازه

لطفا کامنتامو لایک نکنید با هزار ذوق و شوق میام قسمت اعلانات بعد میبینم یه لایکه
والا من منطقی حرف میزنم اون دعوا راه میندازه و منو به گریه میندازه

چند سالتونه شما؟ مادرتون چی؟ 

2706