2410
2553
عنوان

چرا فرهنگ بالا نمیره

195 بازدید | 25 پست

دختر عموم رفته سونو گفته بچش دختره یه دختر هم داره دنیا رو به ریخته کاش من جای اون بودم  بچم دختر بود اما الان بغلم بود

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

وای چقدر بد این که ناشکریه

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شدیدا متاسفم 

پسر و دختر هیچ فرقی نمیکنن هردوشون عزیزن و دوست داشتنی 

واقعا ک ادم انقد ناشکر؟؟! 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بعضیا خیییییلی پسر دوستن خب 

دست خودشون نیست 

من نیستم خودم 

نخوریدم!!!!

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2714

چون یک عده با تمام توان یقه شو گرفتن پایین نگهش داشتن 

با تحجر جهالت و تعصب 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

تو خودتم یه جوری میگی دختر بود ولی انگار دختر عیبی چیزی داره هر چند حق داره تو اینجا دختر باشی باختی

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

مثل خانواده همسر من 

جالبه كه همشون هم مدرك دكترا دارن

من و جاريم تقريبا همزمان زايمان كرديم

هيچكي ديدن دختر اون نرفت ولي همه براي من كه بچم پسر بود اومدن

الان دختر اون سالمه ولي پسر من اوتيسم داره

😔😔😔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

شايد چون يه دختر داره دلش پسرم ميخواسته 

منم خيليا رو ميشناسم كه يه پسر داشتن و وقتى بچه دوم هم پسر شده ناراحت شدن. 

نه اينكه ناشكرى كنن. ولى دلشون هر دو جنس رو ميخواسته. مخصوصا الان كه اكثرا دو تا بچه بيشتر ندارن.

2706