2733
2734
عنوان

دارم از غصه دق میکنم. حقم این نبود

490 بازدید | 48 پست

خیر سرم دو روز پیش اومدیمشهرمون شوهرم اومد دنبالم که یهویی دستم خورد به جیبش. شلوارش نخنه. یه چیزی تو جیبش بود کوچولو زودی دستشو گداشت رو جیبش چون مامان بابام بودن چیزی نگفتم بعد دیدم تو رانندگی یواشکی انداخت کنار زیر صندلیش وقتی پیاده شدم رفتم درو باز کردمو برداشتم و بهش گفتم تکلیفمو مشخص میکنم باهات. تریاک یا نمیدونم شیره بود بعد زنگ زد هوچی دراوردن که تو چقد فصولیو به همه چی کار داریو ابروادمو میبری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعدش کمکم شروع کرد به علط کردن که ماله من نبود و عموم مریصه حالش خوب نبود زنش زنگ زد خواهش کرد گف براش بگیرو از این چرتو پرتا. اولش یکم شک کردم بعد باورم شد تا اینکه دیروز زنگ زدم به عمدش که اره به ماچه و فلان اول گفت آره ماله من بوده بعدش گف نه مال من نیست ما بهش نگفتیم

2731
2738

برو خونه مامانت اینا و بهش بگو تا وقتی که ترک نکنی برنمیگردم اگه ترکش ندی و با این حالش بسازی خیلی سختی باید بکشی چون مواد واقعا بده بعدا هم که بچه دار میشین به خاطر معتادی شوهرت بچت عیب دار میشه 

‌  ‌ امروز بیشتر از دیروز دوستت دارم و فردا بیشتر از امروز ، واین ضعف من نیست قدرت تو است...♾💌🫂️
بعدش کمکم شروع کرد به علط کردن که ماله من نبود و عموم مریصه حالش خوب نبود زنش زنگ زد خواهش کرد گف بر ...

اولین و آخرین مشخصه اعتیاد... انکار هست.

بفهمه لو رفته. رفتارهای دیگگه رو میشه.

برو خونه مامانت اینا و بهش بگو تا وقتی که ترک نکنی برنمیگردم اگه ترکش ندی و با این حالش بسازی خیلی س ...

بهش گفتم باید بیای ازمایش بدی گف میام هر موقع خواستی. یه ازمایش هست با مو هست تا 90 روزو نشون میده تقلبم توش نمیتونن بکنن میخوام اونو ببرم

چرا

اگه بدونه که دیگران فهمیدن. رفتارهای دیگه رو شروع میکنه. اول که دیگه تو خونه مصرف میکنه. بعد بر اثر مصرف شروع میکنه روز چرت زدن. شب بیدار موندن. تهمت زدن. سرکار نرفتن. چیزهای نامتعارف خواستن...

بزار تو خفا بمونه. اعتیاد رو بشه بدبختیهای زیادی گریبان گیر میشه

2706