2726
عنوان

کسی هست ندول تیرویید داشته باشه؟

676 بازدید | 14 پست

کسی ندول تیرویید داشته باشه و نمونه برداری نکرده بلشه؟

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

منم کم کاری تیروئید دارم و تیروئیدم ندولاره کلا گره های ریز زیاد داره.تقریبا شش ساله ولی نمونه برداری نکردم سالی یه بار سونوگرافی تیروئید میرم تا آخر عمرمم باید قرص لووتیروکسین بخورم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
منم کم کاری تیروئید دارم و تیروئیدم ندولاره کلا گره های ریز زیاد داره.تقریبا شش ساله ولی نمونه بردار ...

منم تیروییدم کم کاره ندولای ریز دارم فقط یکیش یه سانته دکتر گفت نمونه نمیخاد سالی یبار سونو کافیه اما باز خودم میترسم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من دارم،هاشیموتو دارم،لووتیروکسین تا اخر عمر باید بخورم ،اولش فکر میکردم سرطانه،اما ازمایش خون دادم ...

عزیزم مگه تو ازمایش خون‌معلوم میشه خدایی نکرده بد خیم باشه؟؟برامنم احتمال هاشیموتو دادن ولی هنوز ازمایش تی پی او ندادم

منم تیروییدم کم کاره ندولای ریز دارم فقط یکیش یه سانته دکتر گفت نمونه نمیخاد سالی یبار سونو کافیه ام ...

نمونه برداری کار خطرناک و حساسیه،اگه خدای نکرده سرطانی باشه با نمونه برداری سریع پیشرفت میکنه

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
نمونه برداری کار خطرناک و حساسیه،اگه خدای نکرده سرطانی باشه با نمونه برداری سریع پیشرفت میکنه

واقعا ؟؟؟خوب پس چکار باید کرد؟

عزیزم مگه تو ازمایش خون‌معلوم میشه خدایی نکرده بد خیم باشه؟؟برامنم احتمال هاشیموتو دادن ولی هنوز ازم ...

اره خب کسی ک سرطان داشته باشه یسری فاکتورا تو خونش بالا پایین میشه،مثلا ازمایش تغییر بافت های بدن،من یبار پارسال دادم یبار دوهفته پیش خداروشکر هیچی نبود،الان ب این باور رسیدم ک مربوط ب هاشیموتو هست،خانم دکتر اشرف امین رعایا خیلی معروفه تو اصفهان بهم گفت هیچ نگران نباش اینا خودش از بین میره،من یکساله گردنم پره ندول شده،گاهی هم درد میکنه،مهم اینه ک خود تیرویید روش غده نزنه

اره خب کسی ک سرطان داشته باشه یسری فاکتورا تو خونش بالا پایین میشه،مثلا ازمایش تغییر بافت های بدن،من ...

خدارو شکر که ازمایشتون سالم بوده ،عزیزم منظور از اینکه خود تیرویید غده نزنه یعنی چی ؟؟

واقعا ؟؟؟خوب پس چکار باید کرد؟

خب سونو ک بدی چند وقت یبار پیشرفتشون تو سونو مشخص میشه ،اینکه بزرگ تر شدن یا نه و ...

سونو تا حدودی میتونه مشخص کنه خوش خیمه یا بدخیم،ب من گفت خوش خیمه

خدارو شکر که ازمایشتون سالم بوده ،عزیزم منظور از اینکه خود تیرویید غده نزنه یعنی چی ؟؟

رو خود تیرویید گره ایجاد نشه،برامدگی ایجاد نشه،تو اینه موقع قورت دادن اب نگاه کن باید شکلش قرینه باشه،شکل طبیعیشو تو نت سرچ کن

خب سونو ک بدی چند وقت یبار پیشرفتشون تو سونو مشخص میشه ،اینکه بزرگ تر شدن یا نه و ... سونو تا حدودی ...

برا من یکیش رو تو سونو گفته بود انجام نمونه برداری از این ندول توصیه میشه اما دکتر غدد گفت نمیخاد نمونه بدی

رو خود تیرویید گره ایجاد نشه،برامدگی ایجاد نشه،تو اینه موقع قورت دادن اب نگاه کن باید شکلش قرینه باش ...

اهان مرسی عزیزم باشه میبینم 

برا من یکیش رو تو سونو گفته بود انجام نمونه برداری از این ندول توصیه میشه اما دکتر غدد گفت نمیخاد نم ...

نمیدونم ولی من به ده تا مرکز سونوگرافی تو اصفهان زنگ زدم همه میگفتن ما نمونه برداری انجام نمیدیم،چون فکر میکنم کار خطرناکی هست،اما ی مرکز توشهر خودمون ک شهر کوچیکه خیلی راحت گفت انجام میدیم

منم تیروییدم کم کاره ندولای ریز دارم فقط یکیش یه سانته دکتر گفت نمونه نمیخاد سالی یبار سونو کافیه ام ...

نترس عزیزم منم همینم این همه سالم به مشکلی بر نخوردم.نگران نباش

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2706