2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بحث تنبلی نیس.. بحث اینه که هر چی میتونم نتیجه نمیگیرم ..نه این که طلبکار باشم از خدا در مقابل کاری که باید انحام بدیم و وظیفمونه..ولی من حتی آرامشم نمیگیرم از نماز...خیلی وقته با اینکه دختر مذهبی هستم ولی نماز نمیخونم...خدا اصلا آدمو ..آدم‌حساب نمیکنه..۱۳ساله یه چی ازش میخام و عین سگ زار میزنم ولی انگار نه انگار😭😭😭😭

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

میخوندم الان ٤ روزه نمیخونم از تنبلی ایشالا از فردا

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
بحث تنبلی نیس.. بحث اینه که هر چی میتونم نتیجه نمیگیرم ..نه این که طلبکار باشم از خدا در مقابل کاری ...

بچه میخای??

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

اگه دوس داری بخونی از خدا بخواه مهر نمازو توی دلت قرار بده. و یه چیز دیگه تجربه خواهرانه‌. نمازو بخاطر حاجت روایی نخون. فقط و فقط قربه الی الله باشه یعنی فقط برای نزدیک شدن به خدا.

نه برای بهشت نه از ترس جهنم.

یکی از بهترین راه‌های غلبه بر تنبلی برای نماز

اول وقت خوندش هست

همین که اذان داد بدویی سر نماز

وگرنه هرچی بمونه بدتر میشه و تنبلی میاد سراغ آدم

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
بحث تنبلی نیس.. بحث اینه که هر چی میتونم نتیجه نمیگیرم ..نه این که طلبکار باشم از خدا در مقابل کاری ...

سیزده سال زیاد ه مگه خودت چند سالته

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.

من نماز صبحم همیشه نمیتونم بخونم

ولی نماز ظهر و اشاء

کامل نه ولی میخونم☹

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
2706