2737
2734
عنوان

نق زدن دخترم ومادرشوهرم

162 بازدید | 9 پست

چها دخترم دوروزه خیلی گریه میکنه سه ماه ونیمشه منم به شوهرم میگم این یچیزیش هستا دلش ردمیکنه میگه نه بهونشه حالاداشت گریه میکرد مادرشوهرم شوهرموصدازده بچه روبیارپایین بعدشوهرم اومده بالامیگه وای مامانم میگه رنگش سفیدشده دلش دردمیکنه گفته نبات بیارتاباخاک شیرقاطی کنم بخوره منم گفتم هرکاری میخاین بکنین فقط بچه چیزیش نشه چرا فقط حرف ماماناشوناقبول دارن منم گفتم دلش دردمیکنه ازروداروقبلیش بگیرولی گوش نکردحالا تامامانش گفت عین چی پریده ودارو خودسرمیدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به بچه زیر یک سال لطفا داروی گیاهی ندین بعصی بچه ها واکنش الرژیک میدن و جونشون به خطر میفته 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728

چون تجربه مامانا بیشتره. حالا شوهر من حرف کسی رو قبول نداره میگه خودم عاقلم!!!!😐😐

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2738