2703
2553

افرین به شوهرت...

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا ک لزومی نداره آدم تو گروهای مختلط باشه.اینو از روی مسائل دینی ننیگم از نظر روانشناسی میگم

درثانی اگر قرار بود بعد از ازدواج هنوزم رفتارای مجردیتو داشته باشی بهتر بود ازدواج نکنی.چون ازدواج ینعنی احترام ب عقاید

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی

خو خواهر من  با کسی ازدواج کن که از نظر اعتقادی شبیه هم باشید یا اعتقادات همو قبول داشته باشید  ته راهی که داری میری از الان معلومه دیگه 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2720
شوخی کردم نریا😂

😂😂رومخمه مثلا تل.گرام انلاین میشن انگار بهش الهام میشه گروه میرم میاد دعوام میکنه میگ میخام بیام تو اکانتت 😐😐بعد میاد ای پسراهم ک میان پیویم میفهمه

منم قبلا گروه داشتم

عکس کامل و واضح نمیذاشتم ولی عکسهای هنری از خوپم کلی میذاشتم

یه بار گفت گفتم چشم

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

همه گروههامو پاک کردم

جز دو تا گروه اموزشیم

که باخبر بود....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2714

گروه مختلط چه جذابیتی داره واقعا

یه مشت پسر بیکار دنبال دختربازی ان

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دختر الان تازه ازدواج کردین طبیعیه 

توروخدا اشتباه منو نکن

بگو باشه به خاطر اینکه تو‌دوست داری نمیزارم

منم نامزدم گفته بود یکی از دوستام از حسودیش بهم میگفت وااا یعنی چی بهش بگو تو باید همینطور که هستم منو بپذیری و اینا منم باهاش دعوا کردم نزدیک‌بود خاستگار به اون خوبی رو از دست بدم.اشتباه منو نکن عکس گذاشتن و‌کروه رفتن ارزششو نداره

بعدا خودش یادش میره عادت میکنه الان تازه عروسی عادیه این رفتاراش

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم
خودمم با رفتن شوهرم به گروه مختلط شدیدا مشکل دارم...والاااا 

اره‌اصن‌گروه های مختلط‌همش‌سرشار‌از‌‌اسیبه

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
2706