2410
2553
عنوان

سلام

78 بازدید | 10 پست

خانمای عزیز کسی می تونه کمکم کنه، من سه هفته هست انگار تو گلوم یه چیزی گیر کرده هم متخصص حلق و بینی رفتم هم داخلی همه گفتن هیچیت نیست ولی من هر لحظه احساس ببخشد آروغ دارم و انگارگلوم چون چیزی توش گیر کرده نمی تونم آروغ بزنم اصلن نه معده درد دارم نه ترش می کنم تل گیرم رفتم فقط یه شب راهت بودم دوباره مثل قبل شدم تروخدا کسی چیزی می دونه کمکم کنه امونم بریده واقعا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام تو نت سرچ کنید گلوبوس ...بهتون می گه چیه

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام تو نت سرچ کنید گلوبوس ...بهتون می گه چیه

یه سوال عزیزم ببین من بعد دو هفته دو روز خوب بودم ولی بعدش سرما خوردم این حالتمم برگشت دوباره رفتم تل گیر خوب شدم ولی با درد دندونن اینم برگشت!!! اینم یعنی همون گلوبوس هست یعنی گلوبوس می شه با تل گیر لگیه روز خوب بشه؟ 

2714
خیلیا گفتن بهم ولی نمی دونم چه کار کنم!!!! 

اسفند دود کن ببین با خوندن سوره ناس و فلق تو دردش تغییری ایجاد میشه یا نه

کاشکی غم و دردمون این خونه سردمون مثل یه گلستون میشد باز لب خاموشمون عشق فراموشمون مثل گل خندون میشد
دیدم الان ولی عاخه چرا خود دکتر نمی گه که برم درمان کنم

درمانش دسته خودته گل دختر بیشتر جنبه روانی داره

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
یه سوال عزیزم ببین من بعد دو هفته دو روز خوب بودم ولی بعدش سرما خوردم این حالتمم برگشت دوباره رفتم ت ...

کاملا روانیه عزیزه دلم تا زمانی بهش فکر کنی هستش