2726
عنوان

وای یعنی چم شده😔😔😔

211 بازدید | 37 پست

سمت راست زیر گلوم چندروزه درد میکنه سرمو که میگیرم پایین دست میزنم انگار یه توده گرد تکون میخوره همونجا که درد داره که اون طرف گلوم اینجوری نیست قبلا هم که دست زدم دیدم یه چیزیه اما چون درد نداشت گفتم لابد چیزی نیست.از غروبه خیلی نگرانم اروم و قرار ندارم یعنی چیه اخه😞😞😞

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

عزیزم حتما فردا وقت بگیر دکتر غدد و برو ، احتمالا سونوگرافی بده

تا فردا ام هی بش دست نزن و انگولک نکن

ببین جدی بگیر حرفمو اونجا هم غده تیروئیده هم غدد لنفاوی ، برو دکتر غدد حتما انشاالله که خیره ولی برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم حتما فردا وقت بگیر دکتر غدد و برو ، احتمالا سونوگرافی بده تا فردا ام هی بش دست نزن و انگولک ن ...

وای خیلی استرس گرفتم ازمایش تیرویید دادم هفته دیگه اماده میشه.تیرویید که دارم یعنی از اونه تیرویید مگه درد داره

شاید عفونت کرده گلوت عزیزم

اخه عفونتم کرده باشه یه طرفش که نمیشه اخه انگار یه چیزیه که تکون میخوره

عزیزم سلام..منم تا چند سال پیش همیشه یه طرف گلوم یه گلوله درذناک متحرک میزد که سرمو پایین میاوردم با دست لمسش میکردم..هیچی نیست گلم غده لنفاوی هست که بر اثر عفونت یا عاملی تحریک شده

در ضمن غده ای که درد کنه و حرکت داشته باشه خطرناک نیست

انشالله خیره

بازم چشمامو میبندم تا خوبیهاتو بشمارم..نمیتونم فقط میگم خدایا شکرت
ممکنه تیروییدت گره. داشته باسه

پارسال که سونو دادم گفت گره نیست اما لبه مرزه منه خنگم دارو مرتب نخوردم یعنی خطرناکه؟

پارسال که سونو دادم گفت گره نیست اما لبه مرزه منه خنگم دارو مرتب نخوردم یعنی خطرناکه؟

مادر من بیست ساله گره تیرویید داره و هر سال نمونه برداری میده اما هرگز با دست لمسش نکرده و دکتر با معاینه عمیق و سونو تشخیص داده..تازه همش تحت نظره و خداروشکر اگه تشخیص بدن کنترلش میکنن

بازم چشمامو میبندم تا خوبیهاتو بشمارم..نمیتونم فقط میگم خدایا شکرت
عزیزم سلام..منم تا چند سال پیش همیشه یه طرف گلوم یه گلوله درذناک متحرک میزد که سرمو پایین میاوردم با ...

وای یه ساعته دارم گریه میکنم اخه از غده لنفاوی میترسم چون میگن خطرناکه تیروییدم دارم که میگم شاید گره شده باشه اما نمیدونم گره درد داره یا نه خطرناکه یا نه .دلم مثل سیر و سرکه میجوشه

2706