2410
2553

ندارم فعلا خدا بقیه اش رو بخیر بگذرونه

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ما یه بار با بچه ها داشتیم میرقصیدیم تو حیاط و با گوشی آهنگ گذاشته بودیم...یهو ناظم اومد...گوشی دست من بود و به ناچار گذاشتم تو جیبم‌..یهو ناظم گفت بیا دفتر...سکته کردما...بیچاره دوستمم که گوشی مال اون بود رنگش پریده بود...رفتم یهو ناظم و مدیر گفتن تو که دختر خوبی هستی از این به بعد مامور مخفی هستی تو طبقه سوم که بگی کی چسکار میکنه...طبقه سوم مال سال سوم بود...نگم براتون که از بعد اون روز چه ضیافتی در اون طبقه برپا بود

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

سوم راهنمایی بودم،یه دفتر خاطرات ودفتر شعر داشتم،پایین همه صفحهها شو امضا کرده بودم به انگلیسی اول اسم خودمو نوشته بودم،بعد عاشق پسر خالم شدم رفتم همه ی حروفا رو عوض کردم واول اسن اونو نوشتم،بعد دفترمو خاهرش برده بود مثلا از روش شعر کپی کنه،داده بود بهش خونده بودشون

بگو الهی امین
2714

عشقای راه مدرسه 😂 یادمه در مدرسه وایساده بودیم یه پسره خیلی خوشکل از ماسین پیاده شد رفت توی سوپر کنار مدرسه من به شخصه با دیدنش تشنج کردم همه ی دخترا هجوم اوردن توی مغازه 😂

وای من خیلی ضایع بودم😐استینامو میدادم بالا بعد تو سرویس جوری مینشستم ک استینم بالا باشه بعد فکر میک ...

من توی سرویسمون که مرد بود نشستم خشتکم پار شد بدجور راهنمایی بودم 😂😂😂😂

ما یه بار با بچه ها داشتیم میرقصیدیم تو حیاط و با گوشی آهنگ گذاشته بودیم...یهو ناظم اومد...گوشی دست ...

😂😂😂😂منم مامور مخفی بودم کلاسمونو میبردم نماز خونه با گوشی اهنگ میزاشتیم میرقصیدیم مدیر چیزی میگفت میگفتم ما نبود کلاس فلانی بود 😂

سوم راهنمایی بودم،یه دفتر خاطرات ودفتر شعر داشتم،پایین همه صفحهها شو امضا کرده بودم به انگلیسی اول ا ...

واییییی من اول راهنمایی پشت مدرسمون دبیرستان پسرونه بود عاشق یه پسره ای شده بودم براش نامه نوشتم خاک تو سرم چه چیزای نوشته بودم ادم اسکولی بودم برای خودم پسره خوشگللل من ابرو پاچه بزی صورتم پر مووو اونم سیاهه سیبیل داشتم از این فرمونیا 😂

2706