2733
2734
عنوان

هر کی تعبیر خواب بلده بهم کمک کنه

79 بازدید | 8 پست

بچه ها کسی تعبیر خواب بلده؟

مادرم تو خواب من و خواهرم اومده و مدام بالش و پشتی مجلسی میاره 

دیشبم دیدم صندلی های شیک اورده چیده تو خونه و برام تشک خریده 

به خواهرمم گفته پسر خانم مجیدی خیلی خوبه نظرت چیه؟

بعدشم حلقه اوردن برام تو خواب خواهرم 

گیج شدم والا 😐

زندگی مشترک من و من 🏡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو عزیزم من از کتاب میبینم بودش میگم

ممنون لطف میکنی عزیزم 😘

چند ماه پیش خواب دیدم همه جا تاریک بود و هوا تاریک اتاقم هم تاریک بود من تو اتاقم نششسته بودم و بیرون رو نگاه میکردم و ناراحت بودم یکدفعه تو آسمون که تاریک بود جرقه ی بنفش رنگ زد خییلی بزرگ بود مثل رعد و برق هست اونجوری ولی صدا نداشت فقط رنگ بنفششو دیدم و با تعجب نگاش میکردم فک کنم صاعقه بود البته به کسی نخورد فقط تو تاریکی قشنگ این صاعقه با نور بنفش دیده میشد

تو گوگل صاعقه رو زدم یه جا نوشته خوبه یه جا گفته بده آخرش نفهمیدم چطوریه...

کاش دلها در چهره ها بود.....
ممنون لطف میکنی عزیزم 😘 چند ماه پیش خواب دیدم همه جا تاریک بود و هوا تاریک اتاقم هم تاریک بود من ت ...

سلام ببخشید دیشب نتونستم جواب بدم.صاعقه توخواب وقتی خرابی نداشته باشه خوبه نوشته به میزانی که تو آسمان باشه خیروبرکت میاره.رنگ بنفش به تنهایی تعبیر نداره ولی چون مخلوط چند رنگ هستش باز نشانه خرمی وسلامتی هست.چون همه جا تاریک بوده واین اتفاق افتاده خیلی خوبه ایشالله تو زندگیتون یه اتفاق خوب میفته عزیزم

خدایا برای همه چیز ممنون تو بهترینی😍😍😍
2738
سلام ببخشید دیشب نتونستم جواب بدم.صاعقه توخواب وقتی خرابی نداشته باشه خوبه نوشته به میزانی که تو آسم ...

سلام گلم خواهش میکنم.

انشاالله همینطوره که گفتید

لطف کردید ممنون🌷

کاش دلها در چهره ها بود.....