2726

پسرم اسهال گرفته دو سه روزه بچم پاهاش کباب شده دیگه داره خون میاد چکار کنم پاهاش خوب بشه؟

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

کرم روغن کبد ماهی آردن بزن براش عالیه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

گل سرشور رو با شیر قاطی کن بزن روی پاهاش ...بسیار تضمین شده

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر منم باهاش داغون شده من کرم آرون زرد رنگ خریدم البته دکتر هم بهش پماد آیروکس داد که خوب نبود مدام هم باز بزارش

کمتر لاستیک کن

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

حریره بادوم بهش بده.موزم شکمو سفت میکنه.سیب درختی آبشوبگیر بهش بده.عزیزم نگران نباش خوب میشه.آیت الکرسی بخون و فوت کن بهش به نیت شفا

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

از دیروز نزدیک ده بار دفع داشته ک دیگه اب دفع میکرد ده ماهشه رفلاکسم داره

بهش سیب دادم موز برنج کته

ماست رو هرکاری کردم نخورد دوغش کردم دادم خورد

دارو هم کپسول یوموکی و پودر کیدی لاکت دادم شیر خشک ضد اسهال دادم

حالا ک یکم بهتر ضده پاهاش زخم شده جیگرم کبابه بخدا

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  
دختر منم باهاش داغون شده من کرم آرون زرد رنگ خریدم البته دکتر هم بهش پماد آیروکس داد که خوب نبود مدا ...

اخه نمیشه بازش گذاشت همش داره تو خونه چهار دست پا میره ی لحظه بند نمیشه

اخه نمیشه بازش گذاشت همش داره تو خونه چهار دست پا میره ی لحظه بند نمیشه

دختر منم راه می ره 

گفتم جهنم تو خونه جیش می کنه دیگه 

می دم عید فرشارو قالیشویی

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
روزی چند بار دفع اسهال داره؟ از کی گرفته؟

از پریشب دیروز دفعش خیلی زیاد بود حتی اب دفع میکرد اما امروز بهتر شده ولی پاهاش خون میان دیگه

دختر منم راه می ره  گفتم جهنم تو خونه جیش می کنه دیگه  می دم عید فرشارو قالیشویی

بدبختی اینجاست فقط جیش نیست ک نمیشه پی پی شل رو کاریش کرد

از دیروز نزدیک ده بار دفع داشته ک دیگه اب دفع میکرد ده ماهشه رفلاکسم داره بهش سیب دادم موز برنج کته ...

عزیزم دوغ شور بهش بده زودتر خوب میشه

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2706