2726

موافقین ادم  از سقط دوم ب بعد دیگه اون آدم سابق نمیشه؟! 😢

بچه ها من پارسال پیاده روی اربعین رفتم... بعدش سقط دومم شد... الان اصلا نمی تونم باور کنم ک تونستم اون مسیر رو برم... 

ورزش نمیتونم مث قبل بکنم... 

اعصابم ضعیف شده  دوتا جوجه خریدم سره سه روز رد کردم برن... من اصلا در خودم نمیبینم بتونم نق نق بچه تحمل کنم... 

چند وقته فهمیدم هم سنم رفته بالا 30 سالمه... هم توانم مث گذشته نیست... خیلی ناراحتم ک جوونیم تباه شد... دستاورد علمی و خونوادگی دارم اما... 

اما خیلی رویاهای بیشتری داشتم... تو 24 سالگی فکر میکردم همه کار میتونم بکنم اصلا تو تصورم نبود ک روزی سقط کنم و دوباره سقط کنم... 

درد_دل😔#  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا فک میکنی توی ۳۰ سالگی سنت بالاست؟! افسردگی گرفتی قطعا

زیر چشمام چروک شده... 😔

در حال حاضر امروز خیلی افسردم... 

بیین الان من پاییز میرم سی و یک سال... تا سی دوسال تو بهترین حالت درمان کنم 33 سالگی بچه بیاد... خیلی ضعیف شدم... باورت میشه رو پاهام نمیتونم ب ایستم... 

چشمام دو دو میزنه... و... 

زیر چشمام چروک شده... 😔 در حال حاضر امروز خیلی افسردم...  بیین الان من پاییز میرم سی و یک سا ...

حق داری بارداری خیلی توان آدمو کم میکنه دیگه اینکه بارداری به ثمر نرسه و ی داغ هم روی دلت بیفته واقعا سخته ولی تنها کسی که میتونه حالتو خوب کنه خودتی.باید توی اجتماع باشی از محیط خونه دور بشی بری سفر تا حال روحیت بهتر بشه.حال روحیت که خوب بشه به بچه دار شدنت هم کمک میکنه

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
حق داری بارداری خیلی توان آدمو کم میکنه دیگه اینکه بارداری به ثمر نرسه و ی داغ هم روی دلت بیفته واقع ...

عزیزم همه این کارها رو کردم هر روز بیشتر میفهمم ک دارم از پا میوفتم... خودمم میدونم سی سالگی خیلی سن زیادی نیست اما قطعا با 24 سالگی خیلی فرق داره... 

2706