2733
2734

بستگی به دانشگاه داره، اگه پردیس مرکزی هستی خوابگاهت دوره ، اما اکثرا سرویس دارن، اتاقا چهار تخته است ، یه مدل آشپزخونه هر طبقه یکی ، یه مدل سوئیت ماننده، خیلی به شلنست ربط داره، بهترین خوابگاه برا بچه های امیر آباده 

کارشناسی هستی؟

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله کارشناسی .خوددانشگاه تهران

من ارشد خوبگاه کوی بودم، فاطمیه، بد نبود!

لیسانس هم یه عده بودن اونجا

ولی خوابگاه مخصوص لیسانس خوابگاه چمرانه، انتهای امیراباد

سرویس هر 5دقیقه یه بار میاد صبحها

تقریبا 20 دقیقه تا نیم ساعت راهه، بستگی به ترافیکم داره البته

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
ببخشین چقد شهریه میدادین توی چمران؟؟

من که گفتم فاطمیه بودم

نه چمران

سال 90-92 بودم و یادم نیست شهریه شو

2738