2733
2734

بچه های من همجنسن و فاصلشون دوساله بزرگه 5 سالشه رو سیسمونیش تخت نوزاد و نوجوان بود که الان خودش تو نوجوانش میخوابه و تخت نوزادشم کنارش گذاشتم داداشش توش میخوابه اتاقشون 9 متره

خدا بهمون یه پسر دیگه هم داده بنظرتون واسشون تخت دوطبقه بخرم و پسر سومم رو تو تخت و پارک کنارشون بخوابونم؟ یا نه همین تخت باشه تخت و پارک هم ببرم واسه پسر سومم؟  هرپیشنهاد دیگه ای دارید لطفا بگید

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

تو رو خدا یکی یکی کامنت بزارید برسم بخونم، 😂

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشن ۳تا پسر مبارکه مامان خانومی😃😃😃😃😃 منم دوتا پسر دارم درحال تلاش برای ی دختره گوگولی ام😆

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
2738
فرزند سوم مبارکه

ممنون ان شاأالله روزی همه کسایی که دوس دارند😍

برای بچه سوم مشکل نداشتی من از ترسم هنوز به کسی نگفتم حاملان همه دعوام می کنن

نه خودم میخواستم ان شاأالله 4 هم میخوام به امید خدا

میشن ۳تا پسر مبارکه مامان خانومی😃😃😃😃😃 منم دوتا پسر دارم درحال تلاش برای ی دختره گوگولی ام😆

ان شاأالله خدا بهت بده

ولی دختر پسرش واقعا فرق نداره من که اسم پسر 4 هم انتخاب کردم😂

خداحفظشون  کنه😍 خوشبحالت منم دلم میخواد سه تا پسر داشته باشم😍

ان شاأالله خدا بهت سالم و صالحش رو بده 

2706