2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کوزت نباش!😅خیلی کم کار کن و بیشتر چیزایی که توچشمه مثل چای و میوه تعارف کردن یا سفره چیدن.هرچی کم تر بری و بیای بهتره

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

در هر حالتی از کوره در نمیرم فاصله ها و حریم ها رو حفظ میکنم ..درد دل نمیکنم ..احترام میزارم ...به همسرم هم جلوشون احترام می زارم 

اگه از جاری م تعریف کنن دوتا تعریف هم من میزارم روش ..

که اگه قصدشون سوزوندنه ناکام بمونن اگه خیر رسوندنه منم سهیم بشم و...

2714
من خیلییی روابطم خوبه باهاشون خیلیی ..درسته آدم های خیلی خوبین اول ..ولی من اول و اخر هر چیز احترام ...

تومث منی...ولی اخرمجبورشدم بگم.همش میگفتن چرامامان نمیگی.چرااقا نمیگی.چون اون جاریم میگه.گفتم من هچوقت اون نمیشم.ولی اخرمادرم گفت بگو عیب نداره توبگو.ولی هچی تغییرنکردا

من خیلییی روابطم خوبه باهاشون خیلیی ..درسته آدم های خیلی خوبین اول ..ولی من اول و اخر هر چیز احترام ...

پس چی صداشون میکنی؟

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.  
زیاد صمیمی نشو حرف خصوصی نزن  کمک بکن اما به اندازه  بیش از حد رفت امد نکن  توهین ...

کمک دیگه نمیکنم خیلی پرتوقعن... اونا اومدن بچه کوچک داشتم یه لیوان نذاشتن تو اشپزخونه و رفتن اشپزخونم پر ظرف بود رفتن یه تعارفم نزدن...

به جنس ادما ربط داره مال من جنسشون خرابه اصلا خوبی و بدی میبینن

تومث منی...ولی اخرمجبورشدم بگم.همش میگفتن چرامامان نمیگی.چرااقا نمیگی.چون اون جاریم میگه.گفتم من هچو ...

کلن از دید من پدرو مادر فقط یدونه هستن . من به چیزی معتقد نباشم انجامش نمیدم ...مادرشوهر من خوششم میاد 

2706