2733
2739
عنوان

کیا شوهراشونو به زور به شغل دوم ترغیب کردند

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 80 پست

ببخشیدا قصدم فضولی نیس اگه دوست داشتی جواب بده

ولی میخوام بدونم وقتی میگین کارگر یعنی دقیقا چه کاری؟؟؟ منظورم فقط استارتر نیس برام سواله

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
ببخشیدا قصدم فضولی نیس اگه دوست داشتی جواب بده ولی میخوام بدونم وقتی میگین کارگر یعنی دقیقا چه کاری ...

کارهای ساختمونی

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم کاری باباش ؟؟؟؟ چطور دلت میاد واقعا تا الان کارگری کردی ؟؟؟؟؟ زیر برق افتاب بودی ؟؟؟؟؟ هر انسانی ...

شده تا حالا ماهی باشه که فقط برا رفع نیازای زندگیت از اینو اون قرض بگیری برا ی نون که بخای بخری پول نداشته باشی ؟

هیچوقت قضاوت زود هنگام نکنیم .شوهرم خودش میگه کار من راحته و آسونه ..زیر برق افتاب نیس .متاسفانه حالشو نداره 

از خدا میخام چون قضاوت زودهنگام کردی هیچ وقت توی موقعیتی که الان هستم قرار نگیری ..اینکه از بس قرض گرفتی روت نشه به کسی رو بزنی و پول بگیری .خیلیا رو میشناسم اطرافم شغل دوم دارند کارشون از کارشوهر من سخت تر و سنگینتر .

2728

استارتر مامانت اینا نمیتونن واس تغذیه بچه ات کمک کنن?

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
دوس دارم ولی حوصله کاریو ندارم ینی نه انگیزه دارم نه حوصله وگرنه خودم دوس دارم ی حرفه یاد بگیرم کمک ...

شما حوصله نداره چطور ایشون دوتا کار بکنه من خودم تغریبا سه تا شغل دارم هم کشاورزی  هم عروسک سازی وخیاطی وقتی یه کاری خودت نمی کنی چطور اون دوتا کار بکنه 

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐
تو که کار نمیکنی حوصله نداری اونوقت از اون بیچاره توقع داری؟

ببخشید که مرد هست و وظیفه ش تلاش برا رفاه اهل و عیالشه😊 بعدشم مگه حالا همه زن هایی که شوهراشون ی شغل دارن کار میکنند!!! 😑

2738
ببخشید که مرد هست و وظیفه ش تلاش برا رفاه اهل و عیالشه😊 بعدشم مگه حالا همه زن هایی که شوهراشون ی شغ ...

نه همه مثل اونایی که برج سازن والله من هرچی زن می بینم اطرافم الان تو این شرایط کار می کنن جز اونایی که مث شما شوهرو با رباط یا خدمه اشتباه گرفتن  خیلی ببخشیدا 

در زمانه ای که همه دروغ می گوییند بهترین کار سکوت است 😔🤐
بهتر نیس خودت بری دنبال یه کاری یه کمک خرجی باشی ? اون بیچاره داره کار میکنه دیگه فک کردی چقدر جون د ...

به خودم گفتم فرضا بخام برم کلاسی م یاد بگیرم همونم هزینه میخاد باور کن میترسم میگم کلاس رفتنم هزینه داره .بعد بخام وسیله بخرم چیزی درست کنم همون وسیله هام هزینه میبره ..بعد آیاعالم فروش بره یا نره ..من که همیجوری کم میاریم دیگه کلاس رفتنم چیه

استارتر مامانت اینا نمیتونن واس تغذیه بچه ات کمک کنن?

نمیدونم اخرین باری که خودمون گوشت خریدیم کی بوده ولی چندماهه که مامانم و مادرشوهرم گوشت بهمون میدن همون گوشت هارو نگه میدارم برا بچه فقط .خودمون گوشت نمیخوریم فدا سر بچه م 

بچه م جون داشته باشه 

دوس دارم ولی حوصله کاریو ندارم ینی نه انگیزه دارم نه حوصله وگرنه خودم دوس دارم ی حرفه یاد بگیرم کمک ...

چقدر عجیب اون بدبخت دوجا کار کنه اونوقت تو میگی انگیزه نداریم درسته مرده و وظیفشه اما تو دیگه نوبری والا

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706