2737
2739
عنوان

به یه دوست قانون جذبی فوق العاده انرژی مثبت وشاد نیازمندم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 35 پست
من هستم اما نمیتونم زیاد تو نی نی سایت وقت بزارم

سلام کاترینی جون...امروز بعد مدتها رفتم وکالوید گوش دادم تا حالا دیدی وکالوید ها رو ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مجردم منم22سالمه خوشبختم عزیزم ❤️ منم اینجا دوستی ندارم

پس حتما درخواست میدم گلم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
چشم حتما

مرسی عزیزم💖

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2738
شماره بدم میتونی بیای واتساپ؟

کلا تو فضای مجازی زیاد وقت نمیزارم.منظورم اینه که اگه دیر جواب بدم ناراحت نشو..بعضی وقتا ممکنه پشت سر هم نی نی سایت باشم بعضی وقتا هم تا یک هفته ممکنه اصلا این طرفها نیام😀

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
نه ندیدم ولی گوش دادم😀

وکالوید های لن و رن مثلا...توی نماشا خیلی هستن انواع کلیپ های مختلف جالبش اینه که این کلیپ ها مفهومی یا داستانی هستن و زیرنویس هم دارن 

مثلا وکالوید دختر شیطان که یه جور انیمه به شکل کلیپ هست خیلی معروفه کلا ۲،۳ قسمت کلیپ هست 

سرچ کن تو گوگل برو تو نماشا ببین خیلی عالی ان

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
وکالوید های لن و رن مثلا...توی نماشا خیلی هستن انواع کلیپ های مختلف جالبش اینه که این کلیپ ها مفهومی ...

اهـــــــــــــــــــان انیمه منظورته؟

من فکر کردم وکال کننده های کیپاپ رو میگی😂😂😂😂😂😂😂خاک تو سرم

وکالوید های لن و رن مثلا...توی نماشا خیلی هستن انواع کلیپ های مختلف جالبش اینه که این کلیپ ها مفهومی ...

یادم رفت بگم 

مرسی گلم حتما میرم میبینم اخرشب😍😍😍😍😘😘😘😘

2706