2410
2553

سلام اگه کسی هست لطفا درخواست دوستی بده مهم نیست مال کدوم شهر باشه ولی یه دوست مجازی پایه میخوام وحتما قانون جذبی وخبره مرسی از همه دوستون دارم😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

من دوست دترم قانون جذبی باشم ولی بهم بگو چطوریاس قانوناش

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من دوست دترم قانون جذبی باشم ولی بهم بگو چطوریاس قانوناش

درخواست دوستی بده کامل برات بگم عزیزم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2714
ببخشید میتونم بپرسم چندسالتونه؟  مجردی یامتاهل

متاهلم .چند روزیه که ۲۲ساله شدم

درخواست دوستی بده کامل برات بگم عزیزم

برا منم بگو درخواست میدم الان

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2706