1428
1389

سلام اگه کسی هست لطفا درخواست دوستی بده مهم نیست مال کدوم شهر باشه ولی یه دوست مجازی پایه میخوام وحتما قانون جذبی وخبره مرسی از همه دوستون دارم😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

من دوست دترم قانون جذبی باشم ولی بهم بگو چطوریاس قانوناش

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1436
من دوست دترم قانون جذبی باشم ولی بهم بگو چطوریاس قانوناش

درخواست دوستی بده کامل برات بگم عزیزم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

من هستم اما نمیتونم زیاد تو نی نی سایت وقت بزارم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
1394
ببخشید میتونم بپرسم چندسالتونه؟  مجردی یامتاهل

متاهلم .چند روزیه که ۲۲ساله شدم

درخواست دوستی بده کامل برات بگم عزیزم

برا منم بگو درخواست میدم الان

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکنید😊🌼 تیکر رژیممه💁 جانانم ❤من ارگ بمم خشت به خشتم متلاشی❤ 🌹تو نقش جهان هر وجبت ترمه و کاشی🌹
1387
من هستم اما نمیتونم زیاد تو نی نی سایت وقت بزارم

سلام کاترینی جون...امروز بعد مدتها رفتم وکالوید گوش دادم تا حالا دیدی وکالوید ها رو ؟

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...
من مجردم منم22سالمه خوشبختم عزیزم ❤️ منم اینجا دوستی ندارم

پس حتما درخواست میدم گلم

1339