2737
2734
عنوان

پزشکای دور و بر شما هم اینجورین؟

212 بازدید | 22 پست

هرچی خونواده چه تو فک و فامیل چه دوست و آشنا میبینم که مادر و پدر هردوتا دکترن خیلی پولکین، هم زن و شوهر خیلییی با هم حساب کتاب دارن و پول من پول تو میکنن هم بچه ها همش دنبال تیغ زدن مادر پدرشونن، امروز یه مورد دیگه دیدم که دوستمه داشت سر پول با مامانش یه جوری معامله می‌کرد و نقشه می‌کشید از باباشم بگیره دیدم همه اونایی که میشناسم اینجورین

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسیس بودنشون ک کاملا موافقم..منم دیدم.یکیم اینک کلا هرچی دانشجو پزشکی میبینم کلاس میزارن و از زاویه بالا ب مردم نگاه میکنن فک میکنن اپولو هوا کردن..میگن ما ی طرف بقیه ی طرف.

2731

نخیر ربطی  نداره

خب توی هر شغلی ممکنه باشه،نمی تونیم بگیم همه همینجورن

ولی خب بقیه چون روی زندگی اونا تمرکز دارن،کاراشون پررنگ تر دیده میشه...وگرنه هر خانواده ی دیگه ایهم میتونن اینجوری باشن وکسیم چیزی نمیکه

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2738

منم هر چي بچه پزشك ديدم همينجوري بودن 

يه نفر كه شهريه ٢٠٠ هزار تومني رو هم ميپيچونه پدر و مادر پزشك هر دو 

خواستگار سابقم هم بچه پزشك بود باباش قطره چكوني پول ميداد بهش من خرج ميكردم :)))

خیرگلم

این موردایی که میگم هر دو خانوم و آقا پزشکن، میدونی فک میکنم جفتشون خیلی درگیر کار و مسائل مالی میشن با هم که هی حساب کتاب میکنن بچه ها هم یاد میگیرن. بازم مسلما همه این طور نیستن ولی دور و برای من خیلی نمونه ن 😄

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
2706