2726
عنوان

دعوت جاری جدید

301 بازدید | 17 پست

سلام دوستای گلم برادر شوهرم یک ماهه ازدواج کرده میخوام دعوتشون کنم تا حالا برادر شوهرم خونمون نیومده ب نظرتون غذا چی درست کنم نمیخوام زیاد تشریفاتی باشه‌ و اینکه چشم روشنی پول بدم یا کادو بگیرم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دو نوعه غذادرست کن با ژله و ساد

پول بدی بهتره 

در حد توانت ۱۰۰ 

یا ۲۰۰

غذا خوب درست کنی تحویلش بگیری بهتره

من ک بدم میومد پاگشا جایی میرفتم اهمیت نمیدادن

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

باهم رابطه ای دوستانه داریم .و اینکه برادر شوهرم وقتی ک خونه درست میکردیم جاهای ک کم میاوردیم خیلی بهم قرض داد میخواستم برم طلاهمو بفروشم نزاشت خودش ب همسرم کمک کرد الان میخوام لطفشو جبران کن البته هر موقع هم ک رفتم پیش جاریم عیدی چیزی بهتر از همه براش کادو بردم

زرشک پلو با مرغ

قرمه سبزی

فسنجون

خورشت قیمه

خورشت بادمجون

هر کدوم دوس داشتی درس کن گلم

برای پاگشا بنظر من پول خوبه چون بعدا هرچی خواست خودش بره بخره بعدا

تیکر تولد عشقمه فداش بشم الهی😗💞😙😻 من بچه ندارم😉😻😋

بیشترسعی کن تحویلشون بگیری پیششون بشینی که نگه جاریم خودشو میگیره غذاهم مرغ وقرمه سبزی بسه باسالاد کاهوو کادوهم اگه میتونی 200پول بایه روسری قشنگ بده جاریت یه پیراهن هم به برادرشوهر

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟

ی چیزی رو هم‌نگفتم من بیشتر میدم ب بقیه زور میاد مثلا جاری هام میگن ما هم مجبور میشیم بیشتر بدیم منم گفتم کم چشم تو چشمم باشید ک اینجوری نکنید قرار نیست هرکی هر چقدر میده ما بیشتر بدیم ک هر کی در توانش بده

2706