1428
1389
عنوان

دعوت جاری جدید

192 بازدید | 17 پست

سلام دوستای گلم برادر شوهرم یک ماهه ازدواج کرده میخوام دعوتشون کنم تا حالا برادر شوهرم خونمون نیومده ب نظرتون غذا چی درست کنم نمیخوام زیاد تشریفاتی باشه‌ و اینکه چشم روشنی پول بدم یا کادو بگیرم؟ 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

باهم رابطه ای دوستانه داریم .و اینکه برادر شوهرم وقتی ک خونه درست میکردیم جاهای ک کم میاوردیم خیلی بهم قرض داد میخواستم برم طلاهمو بفروشم نزاشت خودش ب همسرم کمک کرد الان میخوام لطفشو جبران کن البته هر موقع هم ک رفتم پیش جاریم عیدی چیزی بهتر از همه براش کادو بردم

زرشک پلو با مرغ

قرمه سبزی

فسنجون

خورشت قیمه

خورشت بادمجون

هر کدوم دوس داشتی درس کن گلم

برای پاگشا بنظر من پول خوبه چون بعدا هرچی خواست خودش بره بخره بعدا

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد عشقمه فداش بشم الهی😗💞😙😻 من بچه ندارم😉😻😋
1432

بیشترسعی کن تحویلشون بگیری پیششون بشینی که نگه جاریم خودشو میگیره غذاهم مرغ وقرمه سبزی بسه باسالاد کاهوو کادوهم اگه میتونی 200پول بایه روسری قشنگ بده جاریت یه پیراهن هم به برادرشوهر

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟

ی چیزی رو هم‌نگفتم من بیشتر میدم ب بقیه زور میاد مثلا جاری هام میگن ما هم مجبور میشیم بیشتر بدیم منم گفتم کم چشم تو چشمم باشید ک اینجوری نکنید قرار نیست هرکی هر چقدر میده ما بیشتر بدیم ک هر کی در توانش بده

ی چیزی رو هم‌نگفتم من بیشتر میدم ب بقیه زور میاد مثلا جاری هام میگن ما هم مجبور میشیم بیشتر بدیم منم ...

جوجه و قرمه سبزی پول بده بهشون

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالا این ماه تیکرم واقعی میشه
1418
یعنی الان دیر دعوتش کردم؟ چون همسرم اینجا نبود الان اینجاس میخوام دعوت کنم

هرچی که خودت تشخیص میدی 

اما راستش میگم تعجیل نکن.. 

یکم بگذره دعوتش کن 

تازه یک ماه اومد تو خانواده.. 

نمیدونم.. بازم هرجوری خودت تشخیص میدی 

اقلا بنداز بعد از محرم و صفر.. 

یکم اخلاق و رفتارش دستت بیاد 

خوشحالم میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم. 😁